Czarter katamaranu Lagoon 440

Karaiby, Chorwacja, Grecja, Turcja, Włochy... najbardziej popularny i lubiany katamaran w czarterach

Lagoon 440, to najbardziej popularny katamaran ze stoczni Lagoon i nasz ulubiony model. Popularność tego katamaranu wynika z bardzo korzystnego stosunku jakości do ceny. Klienci, którzy za naszą namową decydują się na czarter Lagoon 440, bardzo często ponownie go czarterują. Największy wybór katamaranu Lagoon 440 jest w Chorwacji i na Karaibach, następnie w Grecji i Turcji.

Stocznia Lagoon bardzo dba o szczegóły wykończenia wnętrza, ergonomię i design. Katamaran Lagoon 440 jest bardzo przestronny wewnątrz i na zewnątrz. Ma 4 dwu-osobowe kabiny, każda ze swoją łazienką z toaletą i prysznicem oraz wygodny salon z kuchnią. Na zewnątrz, w kokpicie jest drugi salon ze stołem i siedziskami wokół. Komunikacja między zewnętrznym salonem, a kuchnią jest bezproblemowa, ponieważ znajdują się (jak to w katamaranach) na tym samym poziomie. Na dziobie między kadłubami znajduje się duża siatka, na której może przebywać kilka osób jednocześnie.

Nad kokpitem jest miejsce dla prowadzącego jacht tzw. flybridge / mostek, na który wchodzi się po schodkach. Zapewnia to doskonałą widoczność i ułatwia manewrowanie.

Mimo że katamaranów Lagoon 440 jest w czarterach bardzo dużo, to rozchodzą się jak "ciepłe bułeczki" i im bliżej sezonu, tym trudniej znaleźć wolny termin.

Nie czekaj! WYŚLIJ już TERAZ zapytanie o czarter!

 

Lagoon 440
Lagoon 440

Lagoon 440

Lagoon 440
Lagoon 440