Największe katamarany do samodzielengo czarteru w Chorwacji

Lagoon 52, Saba 50

Marzy Ci się żeglowanie w Chorwacji na naprawdę dużym katamaranie? Chcesz wypłynąć na szerokie wody bez zawodowego skippera? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W Chorwacji czekają dwa typy największych katamaranów dostępnych do samodzielnego czarteru.

W związku z bardzo organiczną liczbą takich dużych jednostek, warto robić rezerwacje dużo wcześniej, czyli na kolejne wakacje najlepiej... już we wrześniu lub w październiku.

LAGOON 52

Duży i luksusowy katamaran, który gwarantuje komfort podróży nawet 12 osobom. Ma duże, panoramiczne okna i jasne, przestronne wnętrze. Do tego pięknie wygląda zarówno z zewnątrz, jak i w środku. W czarterach jest dostępny w wersji 4-, 5- i 6-kabinowej.

Na Lagoonie 52 sami pływaliśmy i jesteśmy jesteśmy zachwyceni. Świetnie sprawdził się (i nadal sprawdza!) na rejsach rodzinnych. Dzieci mają na nim sporo miejsca do zabawy. Dorośli z kolei bez problemu znajdą ustronne miejsce, w ktorym będą mogli usiąść z kubkiem świezo zaparzonej kawy i popatrzeć na morze. 

W marcu 20018 r. będziemy nim pływać podczas wielkanocnego rejsu rodzinnego na Wyspach Bahama.

Cena tygodniowego czarteru (w zależności od terminu) wynosi od 7 do 16 tys. EUR.

Lagoon 52

 

 

SABA 50

Doskonały katamaran dla wszystkich, którzy lubią żeglować w większej grupie na dużym jachcie. W środku znajduje się 6 komfortowych kabin 2-osobowych z łazienkami. Na pokładzie mieści się przestronny salon z kuchnią. Drzwi i okna, które łączą salon z kokpitem można całkowicie otworzyć. Dzięki temu wszyscy mogą wspólnie spędzić czas i korzystać z uroków żeglugi.

W czarterach dostępne są wersje 4-, 5- oraz 6-kabinowe.

Cena tygodniowego czarteru (w zależności od terminu) wynosi od 4 do 14 tys. EUR.

Saba 50