O nas

BLUE-SAILS to my!

Blue-Sails Czartery jachtów i czartery katamaranów 
13 lat razem!

Wielka pasja, która zawładnęła nami bez reszty. ŻAGLE i MORZE.
Ten tandem zachwycił nas już dawno. Na początku były obozy i regaty, ale to nie wystarczyło, wyruszyliśmy w pierwsze rejsy po morzach. Każdą wolną chwilę spędzaliśmy na żaglach, morze zawsze wygrywało. Biel żagli i błękit wody działał na nas relaksująco. Nie ma wspanialszej metody na wytchnienie od ciągłej bieganiny, nie ma lepszych wakacji... Morze to nieskończona przestrzeń. Morze możliwości. Morze wyzwań. Podjęliśmy je. Rozwinęliśmy marzenia. Płyniemy w nieustającym rejsie pod błękitnymi żaglami. Zapraszamy na pokład!

 

___________________________________________________________

Maciej

Szef. Ekspert ds. rozwijania marzeń. Żeglarz i fascynat katamaranów.
Jeśli ludziom z góry pisane są drogi zawodowe, to jemu bez wątpienia pisane jest bycie żeglarzem.

Maciej to główny wizjoner Blue-Sails. Intuicyjnie czuje, w jakim kierunku rozwijać naszą firmę, by do posmakowania żeglarstwa zachęcić coraz większą liczbę osób. Jest przekonany, że ten, kto raz wypłynie na morze, będzie chciał na nie wracać.

Jego zawodowa codzienność to przede wszystkim słuchanie potrzeb klientów i doradzanie im na podstawie tego, co wie i czego sam doświadczył.

Na wodzie spędził tysiące godzin, to wie o czym mówi.

Jako oficer i skipper przepłynął ponad 20 000 mil morskich (czyli ponad 37 000 kilometrów!). Pływał zarówno na Bałtyku, Morzu Północnym i Śródziemnym, jak i na Karaibach, Wyspach Zielonego Przylądka czy Tajlandii. Niezapomnianym przeżyciem było dla niego przepłynięcie Atlantyku z Wysp Kanaryjskich na Karaiby.

Prowadził większość katamaranów, które są dostępne w czarterach. Ulubiony? Zdecydowanie Outremer55 :)

W Europie najbardziej lubi wracać na wody Chorwacji i Grecji. Prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek mu się znudzą uważa za niemożliwe.

Chorwację z pełnym przekonaniem poleca także tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z żeglarstwem.
___________________________________________________________

Agnieszka

Ekspert ds. niezapomnianych widoków. Kobieta o wyjątkowej energii, fanka pysznego jedzenia ze zmysłem artystycznym, który wykorzystuje w codziennej pracy.
Żeglarstwo uwielbia przede wszystkim za emocje i ogrom przestrzeni, którą może zachwycać się bez końca.

Agnieszka w Blue-Sails obsługuje czartery, pełni także rolę strażniczki warstwy wizualnej i tekstowej. Wie, co, kiedy i jak zamieścić na stronie, żeby estetycznie prezentowała najważniejsze informacje. Tworzy koncepcje reklam i katalogów firmowych. Wiele przyjemności sprawia jej obróbka zdjęć, pisanie tekstów i artykułów do gazet, a sposób, w jaki pisze, sprawia, że aż chce się zasmakować żeglarstwa.

Agnieszka jest też entuzjastką żeglowania z dziećmi. Lubi obserwować, z jakim zachwytem jej dzieci patrzą na świat z pokładu jachtu. Zdaje sobie też sprawę z tego, jaką frajdę sprawia dzieciakom żeglowanie, bo ma za sobą kilkanaście rejsów rodzinnych.

Pływała po wodach Bałtyku, Morza Północnego i Śródziemnego, żeglowała po Karaibach i Atlantyku. Ma patent i doświadczenie sternika jachtowego, jest też instruktorem żeglarstwa. Zna się na pływaniu jachtami jednokadłubowymi i katamaranami. Na jednych i drugich czuje się jak ryba w wodzie.

___________________________________________________________

Magda

Specjalista ds. wspomnień. Pozytywne usposobienie i promienny uśmiech biją od niej nawet przez telefon.
Jest urodzonym mówcą, co rewelacyjnie sprawdza się w jej codziennej pracy.

Głównym zadaniem Magdy jest obsługa czarterów. Liczba telefonów czy napisanych i odebranych przez nią wiadomości niejedną osobę mogłaby przyprawić o zawrót głowy. Magda jednak doskonale odnajduje się w ich gąszczu, a co najważniejsze - sprawia jej to przyjemność.

Ma w sobie coś z odkrywcy - żeglując po sieci, potrafi odnaleźć najlepsze jachty, oferty specjalne i zniżki.
Po zakończonym czarterze to najczęściej Magda dzwoni do Klientów porozmawiać o ich wrażeniach. Wcale nie dziwi nas fakt, że Klienci bardzo chętnie jej o nich opowiadają.

___________________________________________________________

Skipperzy

Współpracujemy tylko z pasjonatami, dla których żeglarstwo jest sposobem na życie.
Doskonale znają akweny, po których pływają.
Wiedzą, dokąd popłynąć, aby zobaczyć miejsca, o których nie napisano w przewodnikach.
Bez zająknięcia wskażą warte odwiedzenia atrakcje i staną się przewodnikami.
Doradzą, do których knajpek i restauracji się wybrać, żeby spróbować najlepszego lokalnego jedzenia.
Czego więcej chcieć?