Chorwacja - rejs rodzinne żeglowanie na katamaranie Lagoon 400

Lipiec 2012 - Chorwacja

Panie Macieju,

nasz rejs, który zakończył się w ubiegłą sobotę był dla całej naszej rodziny wielką i niezapomnianą przygodą – nie tylko dla tego, że była to nasza pierwsza tego rodzaju wyprawa, ale także dlatego, że była ona bardzo dobrze zorganizowana (za co serdecznie dziękujemy).

Chcieliśmy także za Państwa pośrednictwem jeszcze raz podziękować skipperowi Przemkowi i Karolinie za cierpliwość do Pierwszego Oficera i jego Siostry.

Przemek i Karolina to bardzo udany duet, zawsze uśmiechnięci, pomysłowi i cierpliwi.

Nie będzie przesadą, jeżeli powiemy, że ilość prac, które dzieciaki wykonywały na katamaranie pod okiem Karoliny to co najmniej miesiąc pracy w przedszkolu, do którego uczęszcza nasza córka (a jest to bardzo przyzwoite przedszkole). Program, który przygotowała Karolina był bardzo ciekawy, spójny tematycznie i bardzo profesjonalnie przygotowany – jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Umiejętność opanowania przez Karolinę dzieciaków w wieku od około 2 lat do prawie 7 lat naprawdę godna podziwu. Gdyby to tylko było możliwe, chętnie widzielibyśmy Karolinę pośród pań opiekujących się dziećmi w grupie przedszkolnej naszej córki, ale niestety…

Przemek natomiast tak zainteresował naszego 7-letniego syna żeglarstwem (zresztą nas także), że musieliśmy zapisać go na sierpniowe półkolonie z żaglami na Jeziorze Zegrzyńskim. Pływało się nam z nim super!!!! Jest nam ogromnie miło, że mogliśmy go poznać J!!!

Jednym słowem - bardzo chętnie powtórzylibyśmy jeszcze raz rejs w takim samym składzie. Przesyłamy także parę zdjęć, żeby potwierdzić to co napisaliśmy.

Serdecznie pozdrawiamy,
Anna i Grzegorz Kycia

Rodzinne żeglowanie na katamaranie 2012

Rodzinne żeglowanie na katamaranie 2012

Rodzinne żeglowanie na katamaranie 2012

Anna i Grzegorz Kycia
Żegluje z Blue-Sails od 2012 roku
Wróć do listy referencji