Chorwacja - rejs rodzinny z animacją 2017

lipiec 2017 - Chorwacja

Nasza refleksja na temat rejsu rodzinnego w Chorwacji... Zaczęło się bardzo niewinnie. Pierwsze spotkanie z BLUE SAILS na targach turystycznych. Po krótkiej, ale bardzo sympatycznej rozmowie z właścicielami, stwierdziliśmy, że zaproponowana forma odpoczynku jest bardzo ciekawa i co najważniejsze niestandardowa. Ponadto, otrzymane ulotki oraz odwiedzona strona internetowa, nie dały nam spokoju i ciągle tkwiły w głowie.

Po niedługim czasie, wróciliśmy do tematu i oboje stwierdziliśmy, że chcemy spróbować… No i spróbowaliśmy….

Kilka dni temu wróciliśmy z rejsu. Jesteśmy pod niezwykłym wrażeniem samego pomysłu, doboru kardy oraz pełnego profesjonalizmu organizatorów pod każdym względem. Skiper Przemek - sympatyczny, a przede wszystkim opanowany człowiek, potrafi prowadzić katamaran perfekcyjnie. Wiedzieliśmy, że jak on jest za sterem to nic nam nie grozi. Animatorka Agnieszka, którą dzieci (Bartosz 9 lat i Szymon 6 lat) ciągle wspominają, jest niesamowita. Organizowane gry, zabawy oraz kreatywne zajęcia były przemyślane, rozwijające i wspaniale prowadzone. Pełne ciepła i zaangażowania - nawet do późnych godzin wieczornych :-)

Dzisiaj już wiemy, że pływanie pozostanie z nami na dłużej, jako część naszej wakacyjnej przygody. Morze, żagle, wiatr i piosenki pirackie są z nami do dziś, a zachwycone tą formą wypoczynku dzieci, ciągle dopytujące o kolejny rejs, są najlepszym dowodem na to, że to były cudowne wakacje. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniały tydzień. Już tęsknimy za kolejnym rejsem… oczywiście tylko z Blue Sails.

Magdalena i Grzegorz

Magda i Grzegorz Gaj
Żegluje z Blue-Sails od 2017 roku
Wróć do listy referencji