Chorwacja - rejs rodzinny z animacją 2014

lipiec 2014 - Chorwacja

Serdecznie dziękuję w imieniu całej załogi za fantastyczny rejs. Trudno krótko opisać ogrom wrażeń, a nie chciałabym skazywać Pana na bezsenną noc ;) wspomnę tylko, że zgodnie obiecaliśmy sobie powtarzać takie rejsy regularnie. Ogromne podziękowania przede wszystkim dla Przemka i Agnieszki - nie tylko profesjonalnie i z oddaniem realizują swoją pasję, ale przede wszystkim są wspaniałymi ludźmi.

Niezapomniane miejsca, do których nie można dotrzeć lądem, noce pod Drogą Mleczną, nurkowanie, opowieści Kapitana, pirackie zabawy, prawdziwa bitwa morska, pokładowe akwarium, które codziennie zmieniało lokatorów (humanitarnie wypuszczanych wieczorem), fantastyczne zabawy (kontynuowane teraz w domu), piosenki i emocje związane z poszukiwaniem skarbów, pierwsza własnoręcznie złowiona ryba i pierwszy sztorm przeżyty na morzu, nawet szorowanie pokładu - wszystko było dla dzieci fantastycznym przeżyciem.

A po rejsie, Franek, który do tej pory z powodu byle zadrapania darł się w wniebogłosy, przyszedł z rozbitym na rowerze kolanem i spokojnie powiedział: mamusiu, krew mi się leje, dasz mi plasterek? Dzielny ten mój pirat!

Pozdrawiam serdecznie,

Monika Batko :)

Monika Batko
Żegluje z Blue-Sails od 2013 roku
Wróć do listy referencji