Rejsy "cabin cruise"

Nie masz uprawnień do prowadzenia jachtu? A może masz, ale nie chcesz z nich korzystać? Albo może po prostu chcesz wypocząć na luksusowym jachcie bez konieczności wynajmowania go całego?


Brzmi ciekawie? To są właśnie wakacje na rejsie „cabin cruise”. Wynajmujesz kabinę z własną łazienką na jednym z dostępnych, luskusowych katamaranów, tak jak wynajmujesz pokój w hotelu.

Różnica jest jednak taka, że w hotelu siedzisz na miejscu, a katamaran przemieszcza się wraz z Tobą po najpiekniejszych miejscach. Nie ma też z Tobą hotelowego tłumu, tylko dodatkowe 6 lub 8 osób. Nie mamy więc na myśli udziału w rejsie gigantycznym cruiserem z 2 tysiącami osób na pokładzie. Mówimy o rejsie luksusowym, kameralnym katamaranem ze stałą załogą w postaci kapitana, kucharza i osoby do obsługi hotelowo-restauracyjnej.

Najpiękniejsze destynacje na rejsy „cabin cruise”, gdzie możesz się wybrać to Karaiby (Grenada, Martynika, St.Martin, Brytyjskie Wyspy Dziewicze), Seszele, Polinezja Francuska, Tajlandia i Birma.

Wynajmując kabinę na takim jachcie masz zagwarantowany spokój, profesjonalną obsługę, poznasz ciekawych ludzi, a także zwiedzisz kawałek wybranego rejonu.

Koszt wakacji na katamaranie, to w przybliżeniu:

KARAIBY od 1350 EUR/osoba w kabinie 2-osobowej (jeśli jedzie para) w zależności od jachtu i standardu kabiny.
BALI od 1260 EUR/osoba w kabinie 2-osobowej (jeśli jedzie para).
TAJLANDIA od 1260 EUR/osoba w kabinie 2-osobowej (jeśli jedzie para) w zależności od jachtu i standardu kabiny.
SESZELE od 1220 EUR/ osoba w kabinie 2-osobowej (jeśli jedzie para).
TAHITI od 1460 EUR /osoba w kabinie 2-osobowej (jeśli jedzie para) w zależności od jachtu i standardu kabiny.

Czekamy na Ciebie, Twoją rodzinę i znajomych.

 

Cabin Cruise   Rejsy "cabin cruise"

Napisz lub zadzwoń 22 290 80 80