Rejsy dla firm

Rejs dla grona wybranych osób, lojalnościowy dla klientów, a może motywacyjno-integracyjny dla pracowników? Niezależnie od rodzaju rejsu, który wybierzesz, zorganizowanie go pod żaglami Blue-Sails będzie najlepszą decyzją. 

11 lat na rynku11 lat na rynku   Zadowoleni klienci Ponad 840 zadowolonych klientów   GwarancjaGwarancja na blisko 400 tys. zł


Organizując rejs firmowy dla większej liczby osób, wybieramy jachty z floty liczącej kilkanaście takich samych modeli. Proponujemy jachty ze stoczni znanych i docenianych na całym świecie: Bavaria, Beneteau i Dufour. Na większości z nich żeglowaliśmy osobiście.

rejs firmowy rejs firmowy rejs firmowy


DLACZEGO REJS FIRMOWY?

Udział w zorganizowanym rejsie jest doskonałym pomysłem na integrację wybranej grupy osób, podniesienie umiejętności pracy w zespole, wypracowywanie kompromisów, szybkości działania i podejmowania decyzji. Relaks na wodzie to zupełnie inny rodzaj wypoczynku oraz odmienny sposób doświadczania.

REJS FIRMOWY DLA PRACOWNIKÓW

Przebywanie grupy osób na niewielkiej powierzchni przez dłuższy czas jest efektywną szkołą charakteru. Wymaga od uczestników rejsu dostosowania się do zaistniałych warunków, zorganizowania i dyscypliny, podziału i egzekwowania obowiązków, a także współdziałania w myśl o grupie, a nie o sobie.

rejsy firmowe Korzyść: realna świadomość wpływu obowiązków jednej osoby na efektywną pracę zespołu.

Rejs morski pomaga spojrzeć na pozostawione na lądzie sprawy z innej perspektywy. Uczy dystansu, otwiera umysł i podpowiada nowe rozwiązania. Odmienność warunków, których doświadcza się podczas rejsu, działa pobudzająco na psychiczne i emocjonalne nastawienie do życia i pracy.

rejsy firmoweKorzyść: energia i motywacja do poszukiwania nieoczywistych rozwiązań.

 

REJS DLA KLIENTÓW FIRMY

Żeglowanie działa relaksująco, a jednocześnie daje możliwość poznawanie lokalnych zwyczajów i miejscowej kuchni. Dni wypełniają kąpiele w morzu, odpoczynek w uroczych zatokach i spacery po bogatych w historię miastach. Słońce, woda i brak pośpiechu są składnikami, które gwarantują wypoczynek, a swobodna atmosfera na jachcie otwiera umysł na nowe wyzwania.

rejsy firmoweKorzyść: budowanie relacji i zwiększenie lojalności klientów wobec firmy.

 

COACHING POD ŻAGLAMI

Organizujemy cykliczne rejsy na Morzu Śródziemnym. Zajmujemy się przygotowaniem jachtów i logistyką, a coaching prowadzą wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem.

rejsy firmoweKorzyść: nauka podejmowania efektywnych działań i realizacji wyznaczonych celów.

 

Rejsy organizujemy od 11 lat. Przez ten czas mieliśmy przyjemność przygotowywać przedsięwzięcia dla wielu firm. Wśród naszych klientów znajdują się takie firmy jak Alsen, Candy Hoover, HP, Samsung, Union Investments, Onninen.

Żeglarstwo jest naszym życiem. Wiemy, co zaproponować, by rejs na długo został pamięci uczestników. Dzięki temu, że sami żeglujemy, mamy nie tylko wiedzę, lecz także energię do przygotowywania kolejnych rejsów tematycznych ze świeżym spojrzeniem dostosowanym do potrzeb i oczekiwań klientów.

 

wyjazdy firmowe wyjazdy firmowe wyjazdy firmowe

 

Cena rejsu firmowego ALL INCLUSIVE za osobę:

Chorwacja: 900-1100 EUR/7 dni

Karaiby: 2700-3000 EUR/7-10 dni

Seszele: 3000-3300 EUR/ 7-10 dni

Polinezja Francuska: 4000-4500 EUR/10 dni

 

Referencje