Katamarany trzeba rezerwować dużo wcześniej

 

Lipari 41  czarter katamaranu Lagoon 560

...wrzesień-listopad

to dobry moment na rezerwację katamaranu na Morzu Śródziemnym na nadchodzący letni sezon.

Tak, tak... to nie pomyłka...Katamaranów nie ma dużo na Morzu Śródziemnym, więc rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Największy wybór jest w Chorwacji, następnie w Grecji, a później dłuuuuugo nic i dopiero w Hiszpanii, Turcji, we Włoszech...

 

Jesienią można jeszcze powybierać, powybrzydzać, szukać dogodnych połączeń, zdecydować się na konkretny port. Im bliżej końca roku, im bliżej wakacji tym wybór jest coraz mniejszy.

Nowe i bardzo popularne modele tj. Lagoon 39, Lagoon 400, Lagoon 450, Lipari 41, rezerwowane są bardzo często z rocznym wyprzedzeniem - w tym wyścigu przodują Niemcy! Pośpiech jest więc wskazany jeżeli ma się upatrzony model i akwen oraz określony termin.

Na Śródziemnym zniżki za wczesną rezerwację obowiązują do końca grudnia, czasem do końca stycznia.

Wyślij zapytanie o czarter na Karaibach

...czerwiec-lipiec

to najlepszy czas na rezerwację katamaranu na Karaibach na nadchodzący sezon zimowy.

Na Karaibach przewaga katamaranów we flotach jest miażdżąca! Ale niech to nie uśpi Waszej czujności... zasada podobna jak na Śródziemnym: nowe, popularne i w najbardziej atrakcyjnych cenach, rozchodzą się najpierw. Później wybór jest mocno ograniczony, albo trudno wcisnąć się w dobry termin (czartery na Karaibach można zaczynać i kończyć w dowolnym dniu tygodnia). To również dobry moment na rezerwację biletów lotniczych.

czarter katamaranu Lagoon 420 Nautitech 44 Karaiby czarter katamaranu

 

Referencje