Witaj,

pewnie tak samo jak my myślisz o obecnej sytuacji i – jeśli masz zarezerwowany czarter jachtu – zastanawiasz się, co zrobić.

Co zatem zrobić?

Przede wszystkim wiedz, że mimo ogólnokrajowej kwarantanny jesteśmy w pracy i non stop pod telefonem, żeby Ci pomóc, doradzić i odpowiedzieć na Twoje pytania. Działamy w trybie sztab kryzysowy, więc możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Skontaktowaliśmy się już z osobami, które zaczynają czartery w marcu i kwietniu. Wszystkie rezerwacje zostały lub zostaną przełożone na inne terminy. Choć w sumie to nie, nie wszystkie, bo na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych załoga buja się właśnie od plaży do plaży i jest zachwycona. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój sytuacji, nie będziemy Cię jednak namawiać do realizacji tego scenariusza.

Możemy Ci również napisać, że żaden z naszych klientów nie zrezygnował z żeglarskich marzeń na ten rok. Po prostu ich realizacja została odsunięta w czasie. Jesteśmy pewni, że kiedy jest na co czekać, spełnione marzenia smakują jeszcze lepiej niż zwykle. I tego się trzymajmy!

Wiedz, że razem z armatorem każdą rezerwację ratujemy indywidualnie. Cały czas pamiętamy, że za daną rezerwacją stoi konkretny człowiek, że to Tobie i Twoim marzeniom służymy naszą pracą.

Na razie nie wybiegamy myślami do maja i czerwca, bo sytuacja zmienia się tak szybko, że trudno cokolwiek przewidzieć. Cały czas trzymamy rękę na pulsie i jesteśmy na bieżąco.

Być może myślisz o rezerwacji czarteru na przyszłość. Jeśli tak, to spieszymy donieść, że armatorzy są teraz bardzo elastyczni i proponują warunki czarteru dostosowane do niepewności, która teraz – chyba nie przesadzę – towarzyszy nam wszystkim. Gdyby w Twojej głowie pojawiły się jakiekolwiek pytania, napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy na każdą wiadomość.

I na koniec mamy do Ciebie ogromną prośbę: bądźmy dla siebie wyrozumiali i empatyczni. Przetrwajmy te trudne chwile z nadzieją na na to, że lepsze czasy w końcu nadejdą, a marzenia znów nie będą musiały mieć granic. W końcu to właśnie MARZENIA napędzają nas do działania, podpierania się nosem, chodzenia na rzęsach i robienia innych rzeczy, które wydają się niemożliwe.

Agnieszka & Maciej

NEWSLETTER

Raz na 2 tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje
z pokładu Blue-Sails. Piszemy bo ciekawych akwenach, interesujących jachtach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów.
Przewiń do góry