Bezpłatne ubezpieczenie w związku z COVID-19

Emirates.com, jako pierwsze na świecie linie lotnicze zapewniają bezpłatne globalne ubezpieczenie obejmujące wydatki zdrowotne związane z COVID-19 i koszty kwarantanny.

Są pierwszymi na świecie liniami lotniczymi, które pokryją Twoje wydatki zdrowotne i koszty kwarantanny, jeśli otrzymasz dodatni wynik testu na COVID-19 podczas podróży. Zadbają o Twoje bezpieczeństwo podczas podróży i zapewnią dodatkową ochronę, bez względu na to, gdzie aktualnie przebywasz.

Wystarczy, że zarezerwujesz loty na stronie Emirates.com, za pośrednictwem Centrów Obsługi Klienta, biur sprzedaży lub w biurze podróży, a otrzymasz bezpłatne globalne ubezpieczenie podróżne* obejmujące koszty związane z COVID-19. Ubezpieczenie jest ważne przez 31 dni od momentu zrealizowania pierwszego lotu i obowiązuje również w przypadku dalszej podróży do kolejnego miasta.
* Wydatki wymagają wstępnego zatwierdzenia. Zastosowanie ma regulamin.

Jeżeli otrzymasz dodatni wynik testu na COVID-19 podczas podróży, to Emirates.com pokryje Twoje wydatki związane ze zdrowiem wynoszące do 150 000 EUR oraz koszty kwarantanny wynoszący do 100 EUR na dzień przez 14 dni.

Jak skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia

Rezerwując bilet na stronie Emirates.com, za pośrednictwem Centrów Obsługi Klienta Emirates.com, biur sprzedaży lub w biurze podróży, automatycznie otrzymujesz ubezpieczenie. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy rejestracyjnych. Jeśli podczas podróży zostanie u Ciebie zdiagnozowana choroba, zadzwoń na bezpłatną infolinię dostępną pod numerem +971 4 2708825 lub wyślij wiadomość w aplikacji WhatsApp na numer +971 56 3589937, aby otrzymać pomoc i skorzystać z ubezpieczenia.

Zalety bezpłatnego ubezpieczenia:

  • Pomoc w dowolnym momencie podróży, jeśli lecisz między 23 lipca 2020 r. a 31 października 2020 r.
  • Bezpłatne globalne ubezpieczenie dla wszystkich pasażerów
  • Obowiązuje w przypadku każdej klasy podróży
  • Ważne 31 dni
  • Brak wymogu rejestracji
  • Wydatki związane z COVID-19 do 150 000 EUR
  • Koszty kwarantanny w wysokości 100 EUR za dzień przez 14 dni
  • Bezpłatna infolinia czynna 24 godziny na dobę

Chcesz wiedzieć więcej rzuć okiem na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.Mark Twain

NEWSLETTER

Raz na 2 tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje
z pokładu Blue-Sails. Piszemy bo ciekawych akwenach, interesujących jachtach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów.
Przewiń do góry