Cztery kabiny na tak dużym jachcie mogą oznaczać tylko dwie rzeczy: ogromną przestrzeń i komfort żeglowania.

Napisać, że Dufour 63 Exclusive jest komfortowy to jednak trochę za mało. Jacht jest luksusowy, a to, co oferuje załodze, najlepiej opisuje jego nazwa. „Exclusive” najwyrażniej przemawia do wyobraźni i mówi o tym, czego można się spodziewać po tym modelu.

Kokpit jachtu podzielono na dwie strefy: sterowania i wypoczynku. W tej drugiej znalazł się nawet moduł kuchenny, a w strefie sterowania garaż na tender i trap hydrauliczny.

Przestrzeń jadalna znajduje się po jednej stronie burty, a wygodna kanapa po drugiej. Do tego rozkładana rufowa platforma kąpielowa i znajdująca się nad nią kanapa, na której można się wylegiwać, podziwiać morze i słuchać szumu fal.

Kabiny? Tylko 4, każda z własną łazienką, co zapewnia duże poczucie intymności. Przemyślanie urządzone, z praktycznym i funkcjonalnym wyposażniem, gwarantują przyjemność podróży (i snu :)) niezaleznie od tego, czy żeglujemy tydzień, czy dłużej.

Cena tego cuda jest odpowiednia do jego wielkości i komfortu, jaki oferuje.

Koszt tygodniowego czarteru poza sezonem zaczyna się od 7.900 EUR, a w szczycie sezonu – od 10.680 EUR.

NEWSLETTER

Raz na 2 tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje
z pokładu Blue-Sails. Piszemy bo ciekawych akwenach, interesujących jachtach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów.
Przewiń do góry