KATAMARANY MOTOROWE W CZARTERACH

Fountain Pajot 37 MY, Lagoon 40 MY, Lagoon 630 MY, Leopard 39 Power, Leopard 43 Power, Leopard 514 Power

Jeżeli lubisz jachty motorowe i podobają Ci się katamarany, masz teraz możliwość wyczarterowania 2 w 1, czyli motorowych katamaranów. Dostępne są czarterach w Chorwacji, Grecji, na Majorce, a nawet na Wyspach Bahama…

Na katamaranach motorowych mamy przestrzeń i komfort dwukadłubowców oraz moc jachtów motorowych. Silniki są ekonomiczne, można pokonać nimi długie dystanse, dodatkowo ilość miejsca na pokładzie i pod pokładem powoduje, że podróż pod każdym wzdlędem jest wygodna.

Do dyspozycji mamy 6 modeli. 5 mniejszych do samodzielnego czarteru: Fountain Pajot 37 MYLagoon 40 MYLeopard 39 PowerLeopard 43 Power i Leopard 51 Power oraz jeden olbrzym dostępny ze skipperem i hostessą, czyli Lagoon 630 MY.

1.FOUNTAIN PAJOT 37

Zaprojektowany by cieszyć. Jak na swój rozmiar ma bardzo przestronny fly bridge, czyli górny pokład oraz pokład słoneczny od frontu. Kokpit i salon można połączyć rozsuwanymi drzwiami tworząc wygodną w komunikacji przestrzeń. Wersja dostępna w czarterach jest 4-kabinowa z 2 łazienkami. Katamaran nie ma kabin skipperskich.

2.LAGOON 40 MY

Określany przez twórców jako przyjazny rodzinny cruiser, łatwy w manewrowaniu. Takie też sprawia wrażenie. Przestronny kokpit, pokład słoneczny na dachu salonu oraz dużo miejsca od frontu sprawia, że każdy znajdzie tu kąt dla siebie. Wersja czarterowa jest 4-kabinowa, gdzie każda kabina ma własną (!) łazienkę lub 3-kabinowa tzw. Owner version. Kabiny skipperskie są oddzielone od dziobowych kabin stałą przegrodą z otwieranym “okienkiem”. Mogą więc byćwięc zintegrowane jeśli śpią dzieci z rodzicami, lub autonomiczne jeśli kabina jest dla skippera.

3.LEOPARD 39 POWER

Leopard ma górny pokład ze stanowiskiem skippera umieszczonym centralnie. Wersja czarterowa ma 4-kabiny z 2 łazienkami lub 3-kabinowa (owner), gdzie jeden pływak zajmuje kabina (apartament) i wygodna łazienka. Leopard 39 Power ma fly bridge ze stanowiskiem skippera i wygodną kanapą. Od frontu znajduje się przedni, niewielki kokpit. Kabiny, zwane na innych jachtach skipperskimi, nie są oddzielone od kabin dziobowych stałą przegrodą. Nie nadają się więc dla skippera, ale dla dziecka dzielącego kabiną z rodzicami.

4.LEOPARD 43 POWER

Bardzo przestronny katamaran z 4 kabinami i 2 łazienkami. Strefa dzienna, to obszerny salon i bardzo wygodny kokpit. Wypoczynkowa część powiększona jest jescze o fly bridg’e ze stanowiskiem skippera, ale również z wygodnymi kanapami oraz bar z grillem i zlewem. Dodatkowo na fly’u, poza kanapami od dziobu znajduje się platforma z miejscem do opalania będąca jednocześnie dachem przedniego kokpitu. Kabiny skipperskie zintegrowane są z kabinami dziobowymi i nadają się raczej dla dzieci lub na bagaże. Leopard 43 Power ma bardzo wygodne zejście do wody dzięki małej ilości schodów i płaskim pływaku na rufie.

5.LEOPARD 514 POWER

To jest naprawdę duży jacht. Leopard 51 Power ma przestronny salon i kokpit. Dyży fly bridge mieści kanapy, stanowisko skippera, bar z grille i zlewem oraz platformę z materacami do opalania. Platforma ta jest jednocześnie zadaszeniem  dziobowego kokpitu do którego jest wejście z salonu. Płaskie pływaki w części rufowej są bardzo wygodne w czasie kąpieli i obsługi pontonu. Dla pontonu, mniędzy pływakami na rufie przeznaczono osobną platformę. Jedna z kabin skipperskich jest zintegrowana z kabiną dziobową, ale można ją zamknąć i odseparować, druga kabina ma wyłącznie wejście z pokładu.

OPINIE KLIENTÓW

WYSPY BAHAMA – CZARTER KATAMARANU LAGOON 39

W tym roku kolejny raz skorzystałem z oferty Blue-Sails (to już 7 lat i kilkanaście …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

WŁOCHY – CZARTER KATAMARANU LAGOON 40

Profesjonalnie, odpowiedzialnie, ze świetna komunikacją. Współpracuję z Blue-Sails już od kilku lat organizując z ich …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

IBIZA – CZARTER KATAMARANU ASTREA 42

Blue Sails – doskonały adres dla poszukiwaczy morskich przygód! Zaangażowany i bardzo przyjazny kontakt. Idealne …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

CHORWACJA – CZARTER KATAMARANU LAGOON 52

Od wielu lat chodził mi po głowie pomysł rodzinnego rejsu katamaranem. W tym roku sie …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

GRECJA – CZARTER KATAMARANU LAGOON 39

Już 3 czartery zorganizowane z Blue-Sails. Zawsze profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny. Do tego, jak …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

GRECJA – CZARTER JACHTU SUN ODYSSEY 33i

Maćku Wraz z załogą Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za zorganizowanie naszych pierwszych wakacji na czarterowanej …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

KARAIBY – CZARTER KATAMARANU SAONA 47

Katamaran Saona 47 Rejst Martynika- Grenada – Martynika Marzec 2019 Serdecznie polecam współpracę z firmą …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

CHORWACJA – CZARTER KATAMARANU ASTREA 42

Pierwszy raz na katamaranie i pierwszy raz super wakacje z dala od tłumów i hotelowego …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

CHORWACJA – CZARTER JACHTU SUN ODYSSEY 449

Mój pierwszy rejs z Blue-Sails i jedyne czego żałuję to, że nie żeglowałem z nimi …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

NEWSLETTER

Raz na dwa tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje z pokładu Blue-Sails. Piszemy o ciekawych akwenach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów...

Przewiń do góry