Drewniany pokład pod stopami, odrobina nostalgii, a do tego pełen komfort hotelowy z wyżywieniem włącznie! Brzmi wspaniale, prawda?

Takie właśnie są wakacje na pokładzie guletów. Żaglowo – motorowych jachtów dostępnych głównie w Turcji (stamtąd się wywodzą). Zostaw hotel, zostaw pensjonat. Tam już byłeś. Spróbuj czegoś nowego! Czas zamówić hotel na wodzie, a nie wodę do pokoju hotelowego 🙂

Gulety mogą być bardzo kameralne np. 2-kabinowe dla rodziny 2+2 lub 2 par, a mogą też być 7-kabinowe przeznaczone dla 12 i więcej gości. Łatwo więc dopasować jacht do własnych preferencji. Gulety to najtańszy sposób spędzenia luksusowych wakacji pod żaglami na Morzu Śródziemnym 🙂

Ceny zaczynają się od 670 EUR/osobę/tydzień w zależności od wielkości guleta, ilości osób i jego wyposażenia. Mimo że ceny są podane za osobę (żeby łatwiej było sobie policzyć), to gulety można wynająć całe, dla grupy. Nie ma opcji wykupienia na gulecie tylko kabiny.

Na wakacjach na pokładzie guleta masz do dyspozycji przestrzeń wypoczynkową z kanapami i materacami do opalania, duży wybór sprzętów do uprawiania sportów wodnych, jak również wędki dla miłośników łowienia ryb.