KARAIBY BVI – CZARTER KATAMARANU LAGOON 400


Żegluje z Blue Sails od:

Z Blue Sails zetknąłem się na targach żeglarskich, na których szukałem informacji o BVI i czarterach.Maciej Olszewski okazał się znawcą tego rejonu, a przy okazji przedstawił mi rzeczywiście dobra ofertę czarteru.

Wybrałem za pośrednictwem Blue Sails katamaran Lagoon 400 z DYC – łódka okazał się być w bardzo dobrym stanie, w dobrym porcie, z fantastyczną obsługą w marinie, ani przez chwilę nie żałowałem tego wyboru.

Większość czarterowni pewnie na tym by skończyła swoja aktywność, w końcu sprzedali czarter, więc swoje z(a)robili, ale tu było inaczej. Nieocenione okazały się rozmowy z p. Olszewskim o akwenie, o tym co warto zobaczyć, którędy , kiedy i gdzie płynąć, dostałem też przez e-mail  dwa warianty propozycji trasy dookoła BVI, rozmawialiśmy gdzie warto zjeść kraba, a gdzie warto iść na imprezę. Słowem – dzięki Blue Sails miałem local knowledge jeszcze przed pierwszym oddaniem cum.

Nasza znajomość nie skończyła się na tym jednym czarterze, wpadam na stoisko Blue Sails na każdych targach, rozmawiamy o akwenach, rejsach i planach. Z całą pewnością, gdy będę szykował kolejny rejs zacznę od oferty Blue Sails. Warto, bo rzadko można spotkać tak pozytywnie zakręconych profesjonalistów.

Roman Rumpel
www.rumpel.pl

OPINIE KLIENTÓW

Copyright © 2022 Blue Sails