Czarter jachtu w Tajlandii – orientalnej Krainie Uśmiechu

Tajlandia to jedno z najbardziej  egzotycznych miejsc do żeglowania na mapie świata. Ten malowniczy kraj położony w sercu Południowo-Wschodniej Azji zachwyca tysiącem barw, tropikalną przyrodą, wyrazistymi smakami oraz uśmiechniętymi, życzliwymi ludźmi. Właśnie dzięki temu ostatniemu, zwykło się ją nazywać Krainą Uśmiechu. Tylko tutaj można doświadczyć naturalnej mieszanki medytacyjnego relaksu i szaleństw nocnego życia.

CZARTER JACHTU W TAJLANDII – MAGIA ORIENTALNYCH WYSP

Południe kraju, zarówno po stronie Morza Andamańskiego, jak i Zatoki Tajlandzkiej, wyróżnia się licznymi tropikalnymi wyspami. Turkusowe wody, błękit nieba i wyśnione warunki atmosferyczne zachęcają do rozstawienia żagli i udania się w rejs.


Na wyspie Phuket rozciągają się kilometry pięknych, piaszczystych plaż, otoczonych mniejszymi i większymi zatokami. W pobliżu jednej z nich, Phang Nga, można na własne oczy zobaczyć wyspę Jamesa Bonda. Niedaleko mieści się także wioska  Koh Panyi zbudowana w całości na balach, która słynie z serwowania obłędnych owoców morza.

Ko Phi Phi= Koh Panyia Phang Nga

Wyspy Ko Phi Phi Don i Ko Phi Phi Leh otoczone rafami koralowymi zapraszają do tego, by w promieniach tajlandzkiego słońca dać się ponieść aktywnościom fizycznym. Krystalicznie czyste morze zostało stworzone do pływania, nurkowania i łowienia ryb, zaś wnętrze wyspy - do spacerów po Parku Narodowym Phi Phi, przejażdżek rowerowych czy wspinaczki. Pod osłoną nocy z kolei, przed spragnionymi wrażeń otwierają się drzwi najpopularniejszych klubów i barów, w których można przetańczyć całą noc.  

 


CZARTER W TAJLANDII
– GÓRY, FEERIA KOLORÓW I ŚWIĄTYNIE BUDDY

 

W Tajlandii Budda łagodnie spogląda z posągów prawie na każdym kroku, sprawiając wrażenie spokoju i wyważenia. Gwarne ulice, setki straganów ze specjałami tajskiej kuchni i unosząca się w powietrzu atmosfera święta buduje z kolei wrażenie twórczego chaosu.

Poszukujący mocniejszych doznań z pewnością ucieszą się z możliwości uczestniczenia w spływie tratwami i przejażdżką na słoniu.
Z uwagi na rozległość terenu nie sposób wymienić wszystkich miejsc wartych odwiedzenia w Krainie Uśmiechu. Jedno jest natomiast pewne: ci, którzy zdecydują się na czarter jachtu w Tajlandii, zasmakują nieopisanej wolności, jaką bez wątpienia daje żeglarstwo z możliwością dowolnego modyfikowania trasy według swoich upodobań.

Wyślij zapytanie o czarter w Tajlandii

Tajskie przysmaki= Przejażdżka na słoniu Na straganach

CZARTER JACHTU W TAJLANDII – JAK DOLECIEĆ?

Żeglarską podróż po Tajlandii najlepiej zaplanować od grudnia do kwietnia. Na Phuket, skąd zaczyna się każdy czarter w Tajlandii, można dolecieć na wiele sposobów – z zachodniej Europy bezpośrednio lub z Polski z przesiadką.

NIE MASZ EKIPY NA CAŁY JACHT, A MARZYSZ O REJSIE W TAJLANDII? ZAREZERWUJ JEDNĄ KABINĘ.

Sprawdź terminy rejsów all inclusive w Tajlandii