Rejsy na życzenie, firmowe, rodzinne, nurkowe, dla grup...

Dla załogi Blue-Sails nie ma rzeczy niemożliwych 😉 Masz grupę przyjaciół, chcecie wypłynąć na szerokie wody? Spokojnie. Zorganizujemy rejs uwzględniający wszelkie indywidualne preferencje. “Uszyjemy rejs na miarę”. Dla Was relaks, a doświadczony skipper poprowadzi jacht. Dla chętnych możemy zorganizować rejs ze szkoleniem 🙂 Zachęcamy Cię też do odwiedzenia naszej strony w całości poświęconej organizacji czarteru po raz pierwszy:

czarter katamaranu Lucia 40
Rejsy na życzenie
Rejsy na życzenie

Rejs rodzinny z dziećmi?

Każdy rejs, na którym są dzieci jest rodzinny 🙂 Najważniejsze na takim rejsie jest dla Ciebie zapewne bezpieczeństwo i spokój. Jeżeli jedziesz pierwszy raz, to wybierz katamaran, nawet ten najmniejszy. A żeby mieć spokój, to spójrz na nasze rejsy rodzinne z animacją (dla dzieci 2-6 roku życia) Jeżeli pojedziesz z rodziną bez opcji animacji, to taka przygoda w lipcu, będzie Was kosztowała 650-850 EUR/osobę dorosłą (licząc, że jedzie 6 osób dorosłych i np. 3 – 4 dzieci). Starsze dzieci wspaniale organizują sobie czas i wymyślają niezwykłe historie (statek piracki, regaty, bezludne wyspy, rysowanie map).

Rejsy turystyczne dla singli lub pary?

Rejsy turystyczne, to możliwość dołączenia do rejsu gdy nie masz własnej grupy. Katamarany są duże, obsługa przygotowuje posiłki, pozostaje się tylko relaksować! Rejsy odbywają się w turach co 7 lub co 10 dni (zależy od regionu). W niektórych krajach (głównie na Seszelach) możliwe są nawet opcje 3-4 dniowe! Przeznaczone są głównie dla gości hotelowych i dla tych, którzy nigdy nie byli na takim rejsie i nie wiedzą czego się spodziewać.

Podróż poślubna - rejs na Szeszelach?

Pierwszą myślą o idealnym miejscu na romantyczną podróż wielu par są Seszele. Nic dziwnego – to raj na ziemi dla tych, którzy chcą się cieszyć chwilami tylko we dwoje. I nie musi to być podróż poślubna! Wybierzcie się na rejs po Seszelach, by uczcić wyjątkową okazję lub spędzić tydzień w swoim towarzystwie, z dala od codzienności i obowiązków.

Propozycja romantycznego rejsu dla par obejmuje 7 dni na katamaranie Lagoon 380. Trasa wiedzie przez najpiękniejsze zakątki Seszeli: Mahe, Praslin, Curieuse Island, La Digue, Felecite Island, Coco Island oraz Aride Island.

Rejsy firmowe

Rejs dla grona wybranych osób, lojalnościowy dla klientów, a może motywacyjno-integracyjny dla pracowników? Niezależnie od rodzaju rejsu, który wybierzesz, zorganizowanie go pod żaglami Blue-Sails będzie najlepszą decyzją. ​

Wyspy Bahama
Wyspy Bahama
Rejsy na życzenie

Rejsy w Chorwacji, rejsy w Grecji, rejsy we Włoszech, rejsy na Karaibach, rejsy na Seszelach oraz w wielu innych przyjaznych żeglarzom miejscach. Mamy przyjemność zaproponować Państwu również zorganizowane rejsy turystyczne, sprzedawane na kabiny na dużych i małych katamaranach.

OPINIE KLIENTÓW

WYSPY BAHAMA – CZARTER KATAMARANU LAGOON 39

W tym roku kolejny raz skorzystałem z oferty Blue-Sails (to już 7 lat …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

WŁOCHY – CZARTER KATAMARANU LAGOON 40

Profesjonalnie, odpowiedzialnie, ze świetna komunikacją. Współpracuję z Blue-Sails już od kilku lat organizując …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

IBIZA – CZARTER KATAMARANU ASTREA 42

Blue Sails – doskonały adres dla poszukiwaczy morskich przygód! Zaangażowany i bardzo przyjazny …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

CHORWACJA – CZARTER KATAMARANU LAGOON 52

Od wielu lat chodził mi po głowie pomysł rodzinnego rejsu katamaranem. W tym …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

GRECJA – CZARTER KATAMARANU LAGOON 39

Już 3 czartery zorganizowane z Blue-Sails. Zawsze profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny. Do …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

GRECJA – CZARTER JACHTU SUN ODYSSEY 33i

Maćku Wraz z załogą Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za zorganizowanie naszych pierwszych wakacji …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

KARAIBY – CZARTER KATAMARANU SAONA 47

Katamaran Saona 47 Rejst Martynika- Grenada – Martynika Marzec 2019 Serdecznie polecam współpracę …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

CHORWACJA – CZARTER KATAMARANU ASTREA 42

Pierwszy raz na katamaranie i pierwszy raz super wakacje z dala od tłumów …

ZOBACZ CAŁOŚĆ

CHORWACJA – CZARTER JACHTU SUN ODYSSEY 449

Mój pierwszy rejs z Blue-Sails i jedyne czego żałuję to, że nie żeglowałem …

ZOBACZ CAŁOŚĆ
Przewiń do góry

NEWSLETTER

Raz na dwa tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje z pokładu Blue-Sails. Piszemy o ciekawych akwenach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów…