Rejsy na życzenie

REJSY NA ŻYCZENIE, FIRMOWE, RODZINNE, NURKOWE, DLA GRUP…

Dla załogi Blue-Sails nie ma rzeczy niemożliwych  Masz grupę przyjaciół, chcecie wypłynąć na szerokie wody? Spokojnie. Zorganizujemy rejs uwzględniający wszelkie indywidualne preferencje. “Uszyjemy rejs na miarę”. Dla Was relaks, a doświadczony skipper poprowadzi jacht. Dla chętnych możemy zorganizować rejs ze szkoleniem  Zachęcamy Cię też do odwiedzenia naszej strony w całości poświęconej organizacji czarteru po raz pierwszy:

REJS RODZINNY Z DZIEĆMI?

Każdy rejs, na którym są dzieci jest rodzinny  Najważniejsze na takim rejsie jest dla Ciebie zapewne bezpieczeństwo i spokój. Jeżeli jedziesz pierwszy raz, to wybierz katamaran, nawet ten najmniejszy. A żeby mieć spokój, to spójrz na nasze rejsy rodzinne z animacją (dla dzieci 2-6 roku życia) Jeżeli pojedziesz z rodziną bez opcji animacji, to taka przygoda w lipcu, będzie Was kosztowała 650-850 EUR/osobę dorosłą (licząc, że jedzie 6 osób dorosłych i np. 3 – 4 dzieci). Starsze dzieci wspaniale organizują sobie czas i wymyślają niezwykłe historie (statek piracki, regaty, bezludne wyspy, rysowanie map).

REJSY TURYSTYCZNE DLA SINGLI LUB PARY?

Rejsy turystyczne, to możliwość dołączenia do rejsu gdy nie masz własnej grupy. Katamarany są duże, obsługa przygotowuje posiłki, pozostaje się tylko relaksować! Rejsy odbywają się w turach co 7 lub co 10 dni (zależy od regionu). W niektórych krajach (głównie na Seszelach) możliwe są nawet opcje 3-4 dniowe! Przeznaczone są głównie dla gości hotelowych i dla tych, którzy nigdy nie byli na takim rejsie i nie wiedzą czego się spodziewać.

PODRÓŻ POŚLUBNA – REJS NA SZESZELACH?

Pierwszą myślą o idealnym miejscu na romantyczną podróż wielu par są Seszele. Nic dziwnego – to raj na ziemi dla tych, którzy chcą się cieszyć chwilami tylko we dwoje. I nie musi to być podróż poślubna! Wybierzcie się na rejs po Seszelach, by uczcić wyjątkową okazję lub spędzić tydzień w swoim towarzystwie, z dala od codzienności i obowiązków.

Propozycja romantycznego rejsu dla par obejmuje 7 dni na katamaranie Lagoon 380. Trasa wiedzie przez najpiękniejsze zakątki Seszeli: Mahe, Praslin, Curieuse Island, La Digue, Felecite Island, Coco Island oraz Aride Island.

REJSY FIRMOWE

Rejs dla grona wybranych osób, lojalnościowy dla klientów, a może motywacyjno-integracyjny dla pracowników? Niezależnie od rodzaju rejsu, który wybierzesz, zorganizowanie go pod żaglami Blue-Sails będzie najlepszą decyzją. ​

Rejsy w Chorwacji, rejsy w Grecji, rejsy we Włoszech, rejsy na Karaibach, rejsy na Seszelach oraz w wielu innych przyjaznych żeglarzom miejscach. Mamy przyjemność zaproponować Państwu również zorganizowane rejsy turystyczne, sprzedawane na kabiny na dużych i małych katamaranach.

OPINIE KLIENTÓW

Copyright © 2022 Blue Sails