Praca na pokładzie Blue-Sails

„Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi”. 

Winston Groom (z książki Forrest Gump)

SPRAWDŹ RÓŻNE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY:

WŁAŚCICIEL JACHTU LUKSUSOWEGO

Masz swój katamaran lub jacht ze skipperem lub ze stałą załogą?
Chcesz go wynajmować, ale nie wiesz jak to zrobić?

Napisz do nas lub zadzwoń, a najlepiej umówmy się na spotkanie. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w czarterach jachtów i katamaranów luksusowych. Możemy zostać Twoim przedstawicielem na rynku czarterów i zarządzać Twoim jachtem lub katamaranem. To zupełnie inna półka niż wynajem jachtu do samodzielnego czarteru. Tu się liczy każdy detal i indywidualne podejście do potrzeb klienta.

wynajem jachtów luksusowych
katamaran Aura 51

WŁAŚCICIEL JACHTU IN SPE 🙂

Chcesz kupić katamaran?
Marzy Ci się własny jacht?

Daj nam znać. Rok w rok doradzamy naszym klientom jaki najlepiej wybrać jacht żeby najwygodniej i najbezpieczniej spędzić wakacje. Możemy pomóc również Tobie jeżeli zastanawiasz się nad kupnem jachtu i wstawieniem go do czarteru. Wiemy czego szukają nasi klienci i na co zwracają uwagę. Przekierujemy Cię w dobre ręce jeżeli chodzi o zakup wymarzonej jednostki.

katamaran saona 47

SKIPPER

Pracujesz jako płatny skipper?
Kochasz to, co robisz? Klienci Cię polecają?
Znasz akweny, na których działamy? Chcesz pływać częściej?

OK. Napisz do nas. Przyjdź pogadać na targi lub do naszego biura.

Praca skippera to poważna sprawa. Czasem trzeba umieć być przezroczystym, trzymać język za zębami i nie dać sobie wejść na głowę. Trzeba też umieć łagodzić nastroje, wykazać się znajomością akwenu, fajnych miejsc na trasie rejsu i polecanych knajpek. I przede wszystkim sprawić, by rejs okazał się wspaniałym przeżyciem. Skipper to podstawa. Naprawdę.

ORGANIZATOR REJSÓW

Organizujesz rejsy? Dużo rejsów?
Dla znajomych lub zawodowo jako firma?

Zostańmy partnerami! Wiedzę o jachtach, katamaranach czy akwenach mamy jak mało kto. Zależy nam na dobrej współpracy, opartej na zaufaniu i rzetelnej wiedzy. Z nami wyślesz swoich klientów tam, gdzie będą się czuli najlepiej. A potem wrócą na kolejne rejsy.

MISTRZ PIÓRA

Lubisz i umiesz pisać? Relacje z podróży to coś, co sprawia Ci przyjemność?
Umiesz ubrać w słowa nawet trudny i oporny temat?

Napisz do nas!

Na naszej stronie możesz publikować swoje relacje z rejsów, opisy akwenów, poradniki, recenzje nowych produktów i usług dla żeglarzy. Lubimy czytać teksty lekkie, okraszone humorem i ironią, ale merytorycznie to muszą być brzytwy. Bez ględzenia i owijania w bawełnę. Bez kwiecistych słownych korowodów, które zaciemniają meritum. Dobrze, jeśli po drodze jest ciekawie, ale lubimy płynąć do celu i bez słownych wygibasów dobić do brzegu. Zajrzyj na nasz BLOG i daj znać, czy widzisz dla siebie przestrzeń.

PRACA NA STAŁE

Marzysz o pracy w naszej branży?
Masz poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia?
Jesteś dobrze zorganizowany i umiesz podejmować decyzje samodzielnie?

Zapraszamy na pokład Blue-Sails! Więcej informacji o rodzaju pracy, wymogach i propozycjach znajdziesz, klikając na poniższy przycisk.

Newsletter

OPINIE KLIENTÓW

Copyright © 2022 Blue Sails