“Życie jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co ci się trafi” – Winston Groom
(z książki Forrest Gump)

SPRAWDŹ RÓŻNE MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY:

1.SKIPPER

Pracujesz jako płatny skipper?
Kochasz to co robisz? Klienci Cię polecają?
Znasz akweny, na których działamy? Chciałbyś pływać częściej?

OK. Napisz do nas. Przyjdź na targi lub do biura pogadać.

Praca skippera, to poważna sprawa. Czasem trzeba umieć być przeźroczystym, trzymać język za zębami i nie dać sobie wejść na głowę. Trzeba umieć łagodzić nastroje. Wykazać się znajomością akwenu, fajnych miejsc na trasie rejsu i polecanych knajpek. I przede wszystkim sprawić, by rejs okazał się wspaniałym przeżyciem. Skipper, to podstawa. Naprawdę.

2.ORGANIZATOR REJSÓW

Organizujesz rejsy? Dużo rejsów?
Dla znajomych lub zawodowo jako firma?

Zostańmy partnerami! Wiedzę o jachtach, katamaranach czy akwenach mamy jak mało kto. Zależy nam na dobrej współpracy. Opartej na zaufaniu i rzetelnej wiedzy. Z nami wyślesz swoich klientów tam gdzie będą czuli się najlepiej i wrócą zadowoleni na kolejne rejsy.

3.MISTrz pióra

Lubisz pisać? Relacje z podróży niemal same się piszą?
Umiesz ubrać w słowa nawet trudny i oporny temat?

No to napisz do nas!

Chcesz publikować na naszej www swoje relacje z rejsów, opisy akwenów, poradniki, recenzje nowych produktów/usług dla żeglarzy. Lubimy czytać teksty lekkie, okraszone humorem, ironią, ale merytorycznie – brzytwy. Bez ględzenia i owijania w bawełnę. Bez kwiecistych słownych korowodów zaciemniających meritum. Dobrze jak po drodze jest ciekawie, ale lubimy płynąć do celu i bez słownych wygibasów dobić do brzegu. Zajrzyj na naszego BLOGA i daj znać czy widzisz dla siebie przestrzeń.

4.PRACA na stałe

Marzysz o pracy w naszej branży?
Masz poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia?
Jesteś dobrze zorganizowany i umiesz podejmować decyzje samodzielnie?

Zapraszamy na pokład Blue-Sails! Więcej informacji o rodzaju pracy, wymogach i propozycjach znajdziesz klikając na poniższy przycisk.