JACHTY LUKSUSOWE

OPIS

Czartery luksusowe, to WYŻSZY POZIOM ŻEGLOWANIA. To już nie jest wyłącznie dom na wodzie, to jest luksusowy dom z obsługą. Żeglowanie w tej konwencji (inaczej zwane crew charter), to dla Ciebie totalny chillout.

Do tej kategorii wybraliśmy katamarany od 53 stóp w górę. Są wyposażone inaczej niż katamarany do samodzielnego czarteru, więcej tu udogodnień, sprzętów do zabaw w wodzie (SUPy, kajaki, seaboo). Poza katamaranami możesz też wybrać wśród jachtów jednokadłubowych i motorowych.

Na Crew Charter załoga zajmuje się żeglowaniem, gotowaniem i sprzątaniem, a Ty wypoczywaniem. Co to znaczy dla Ciebie? Że traktują Cię wyjątkowo, a wszystko to co dzieje się na pokładzie podporządkowane jest Twojemu wypoczynkowi.

www.czartery-luksusowe.pl

CECHY
  • Duże katamarany powyżej 50 stóp. Nooo  najczęściej powyżej 53.
  • Stała załoga przypisana jest do konkretnego katamaranu, nie jest załogą z tzw. łapanki.
DOBRZE WIEDZIEĆ
  • Wyżywienie jest w cenie czarteru
  • Na wyposażeniu jachtów luksusowych, czyli na Crew Charter w cenie czarteru są tzw. „Water toys” (banan, SUP, narty, skutery wodne)

Ile kosztuje czarter katamaranu luksusowego.

Wybierz jach dla siebie

Alegria 67

Astrea 42 rozpalała odwiedzających targi żeglarskie w Dusseldorfie do czerwoności. Dla nas jednak, po dokładnym obejrzeniu, jawiła się jako większa Lucia 40.

Bali 5.4

Ma prawie 17 metrów długości i prawie 8 szerokości! Na rufach są wygodne niskie schodki na platformy kąpielowe. Wiecie co tu jest prawdziwą patardą?..

Bavaria c57 (2018)

Zobacz film o Bavarii 57 Cruiser: https://youtu.be/S7HOhgnSdYI i odwiedź stronę stoczniową: https://www.bavariayachts.com/en-uk/sailing-yachts/c-line/c57/exterior/

Bavaria cruiser 56 (13-16)

Beneteau 57

Niepowtarzalny komfort już od pierwszego… kroku. Później jest tylko błogość i myśl, że jesteś na pokładzie najbardziej luksusowego jachtu dostępnego do samodzielnego czarteru.

Dufour 560

Duży kokpit, pawęż opuszczana hydraulicznie, a po opuszczeniu tworząca platformę kąpielową. Na rufie schowek na ponton. Wewnątrz przestronnie, elegancko i bardzo wygodnie.

Copyright © 2022 Blue Sails