Rejsy firmowe

REJSY DLA FIRM, COACHING DLA FIRM LUB IMPREZA INTEGRACYJNA?

Organizując rejs firmowy dla większej liczby osób, wybieramy jachty z floty liczącej kilkanaście takich samych modeli. Proponujemy jachty ze stoczni znanych i docenianych na całym świecie: Bavaria, Beneteau i Dufour. Na większości z nich żeglowaliśmy osobiście.

Niezależnie od rodzaju rejsu, który wybierzesz, zorganizowanie go pod żaglami Blue-Sails będzie najlepszą decyzją.

DLACZEGO REJS FIRMOWY?

Udział w zorganizowanym rejsie jest doskonałym pomysłem na integrację wybranej grupy osób, podniesienie umiejętności pracy w zespole, wypracowywanie kompromisów, szybkości działania i podejmowania decyzji. Relaks na wodzie to zupełnie inny rodzaj wypoczynku oraz odmienny sposób doświadczania.

Przebywanie grupy osób na niewielkiej powierzchni przez dłuższy czas jest efektywną szkołą charakteru. Wymaga od uczestników rejsu dostosowania się do zaistniałych warunków, zorganizowania i dyscypliny, podziału i egzekwowania obowiązków, a także współdziałania w myśl o grupie, a nie o sobie.

REJS INTEGRACYJNY DLA PRACOWNIKÓW

KORZYŚCI

Realna świadomość wpływu obowiązków jednej osoby na efektywną pracę zespołu. Rejs morski pomaga spojrzeć na pozostawione na lądzie sprawy z innej perspektywy. Uczy dystansu, otwiera umysł i podpowiada nowe rozwiązania. Odmienność warunków, których doświadcza się podczas rejsu, działa pobudzająco na psychiczne i emocjonalne nastawienie do życia i pracy. Energia i motywacja do poszukiwania nieoczywistych rozwiązań. Do pracy w zespole, słuchania innych i wyrażabnia własnej opinii.

REJS DLA KLIENTÓW FIRMY

Żeglowanie działa relaksująco, a jednocześnie daje możliwość poznawanie lokalnych zwyczajów i miejscowej kuchni. Dni wypełniają kąpiele w morzu, odpoczynek w uroczych zatokach i spacery po bogatych w historię miastach. Słońce, woda i brak pośpiechu są składnikami, które gwarantują wypoczynek, a swobodna atmosfera na jachcie otwiera umysł na nowe wyzwania.

KORZYŚCI

Budowanie relacji, zwiększenie wiedzy o firmie oraz lojalności klientów wobec firmy. Pokazanie, że firma to ludzie, relacje, wzajemny szacunek i zaufanie.

COACHING DLA FIRM POD ŻAGLAMI

Mała powierzchnia jachtu (w porównaniu z salą wykładową) sprzyja nieustannej interakcji uczestników rejsu. Zadawanie pytań, szukanie odpowiedzi, dyskusje i nie zawsze oczywiste wnioski. Uczestnicy naszych rejsów z coachingiem, które merytorycznie prowadził Wojciech Eichelberger, Piotr Ciepliński czy Joanna Zapała z CPI, dowodzą że było warto.

KORZYŚCI

Nauka podejmowania efektywnych działań i realizacji wyznaczonych celów.

Rejsy organizujemy od kilkunastu lat. Zajmujemy się przygotowaniem jachtów i logistyką, a coaching prowadzą wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem.

Żeglarstwo jest naszym życiem. Wiemy, co zaproponować, by rejs na długo został pamięci uczestników. Dzięki temu, że sami żeglujemy, mamy nie tylko wiedzę, lecz także energię do przygotowywania kolejnych rejsów tematycznych ze świeżym spojrzeniem dostosowanym do potrzeb i oczekiwań klientów.

WŚRÓD NASZYCH KLIENTÓW ZNAJDUJĄ SIĘ TAKIE FIRMY JAK:
ALSEN, CANDY HOOVER, HP, SAMSUNG, UNION INVESTMENTS, ONNINEN.

Gorąco polecam czartery jachtów z Blue-Sails. Współpracujemy już prawie 15 lat. Zarówno czarterując prywatnie jak i firmowo. Świetna organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik – 100% profesjonalizmu . Bardzo sympatyczna ekipa.

Janusz Zdebel

REJSY TURYSTYCZNE

Zobacz tutaj

REJSY Z DZIEĆMI

Zobacz tutaj

OPINIE KLIENTÓW

Copyright © 2024 Blue Sails