Załoga

Wszystko, co robimy, ma swój początek w miłości do żagli. W pasji, bez której nie mogliśmy wytrzymać ani jednego dnia. Zdjęcia jachtów przyczepialiśmy wszędzie, służyły nam nawet jako zakładki do książek.

Zapach morza czuliśmy  też wśród bloków, a szum wody i wiatru pamiętaliśmy przez cały rok… Im dalej od morza byliśmy, tym bardziej nie mogliśmy bez niego żyć.

Zaczęliśmy więc żyć morzem i wszystkim, co z nim związane. Nie sposób o tym opowiadać, to trzeba poznać i poczuć. Po to jesteśmy. Ze słoną wodą we krwiwiatrem we włosach i słońcem, które świeci każdego dnia, bo przecież jest zawsze.

A morze? Dla nas to nieskończona przestrzeń. Morze możliwości. Morze wyzwań. Podjęliśmy je i rozwinęliśmy nasze marzenia. Teraz chcemy pomóc Ci rozwinąć Twoje – dlatego płyniemy w nieustającym rejsie pod błękitnymi żaglami.

PASJA pcha nas coraz dalej. Odkrywamy nowe akweny i nowe jachty, mamy też coraz więcej pomysłów. Z tego zrodziła się KOMPETENCJA. Wiemy, o czym mówimy i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! To wszystko spina słowo UCZCIWOŚĆ. Jesteśmy uczciwi wobec siebie i wobec Was, żeby móc robić to, co robimy z pełnym zaangażowaniem. Nie ma innej drogi.

Zapraszamy na pokład! Wierzymy, że firma powinna skupiać się na tym, aby ciągle stawać się LEPSZA, a nie tylko WIĘKSZA. A jak to się wszystko zaczęło? Jak powstało Blue-Sails? Zapraszamy tędy…

Szef. Ekspert ds. rozwijania marzeń.​

MACIEJ

Od zawsze wiedział, że jego praca będzie związana z wodą. Nie został co prawda hydraulikiem, tylko żeglarzem. Żeglarstwo pochłonęło go bez reszty. Lubi snuć wizje przyszłych rejsów. Z wodzenia palcem po mapie płynnie przeskakuje na pokład jachtu, by realizować swoje plany. Lubi wyzwania w postaci sprawdzania nowych akwenów, jachtów i katamaranów. Zdobytą wiedzą dzieli się ze wszystkimi, którzy chcą go słuchać.

Na wodzie spędził niezliczoną liczbę godzin, więc wie, o czym mówi. Jako oficer i skipper przepłynął tysiące mil morskich!

Kocha to, co robi. Śmieje się, że z żeglarstwa najbardziej lubi manewrować jachtem w porcie. To oczywiście żart, bo każdy, kto widział Maćka, jak prowadzi jacht pod pełnymi żaglami, wie, że właśnie to jest jego żywioł.

Kiedy nie żegluje i nie doradza klientom,  pracuje w ogrodzie. Pielenie chwastów traktuje jak medytację w ruchu – oczyszcza ogród i umysł.

Ekspert ds. niezapomnianych widoków

AGNIESZKA

Bliskość jeziora i morza wyczuje w środku lasu i w betonowej dżungli. Śmieje się, że w krwioobiegu ma trochę morskiej wody. Kocha bycie na jachcie, wolność, jaką daje żeglowanie.

Zachwycają ją widoki z pokładu jachtu, które są niedostępne dla lądowych turystów. Utrwala je i dzieli się nimi na stronie, Facebooku i Instagramie.

Pływa głównie po ciepłych morzach i oceanach, choć jak sama mówi, lubi czasem wyskoczyć na Bałtyk, żeby wystudzić emocje, a potem z jeszcze większą radością wrócić na Morze Śródziemne czy na Karaiby.

Kiedy nie robi zdjęć i nie żegluje, uwielbia projektować i urządzać wnętrza. W chwilach zdenerwowania wycisza się w swoim artystycznym kąciku DIY.

Żeglarstwo uwielbia przede wszystkim za emocje i ogrom przestrzeni, którą może zachwycać się bez końca.

Specjalista ds. rozwijania marzeń.

BARTOSZ

Człowiek o wielu talentach. Żadnej pracy się nie boi, a już zupełnie pracy u nas. Próbowaliśmy go odstraszyć, ale nic to nie dało. Po prostu do nas przybiegł i został. To znaczy, że cierpliwość i wytrwałość ma we krwi. W sumie nie dziwne, wszak Bartek biega ultramaratony.

Za sobą ma 10000 km przebiegniętych w maratonach, ultramaratonach (nawet w Dolomitach), przeróżnych biegach i na treningach.

Lubi to co robi, kocha gadżety biegowe, jara się nawet najkrótszym biegiem, nawet jak musi dobiec do pociągu… Takie życie pasjonatów. Nas wspiera w obsłudze czarterów.

Specjaliści ds. niezapomnianych wrażeń​

SKIPERZY

Współpracujemy tylko z pasjonatami, dla których żeglarstwo jest sposobem na życie.
Doskonale znają akweny, po których pływają. Wiedzą, dokąd popłynąć, aby zobaczyć miejsca, o których nie napisano w przewodnikach. Bez zająknięcia wskażą warte odwiedzenia atrakcje i staną się przewodnikami. Doradzą, do których knajpek i restauracji się wybrać, żeby spróbować najlepszego lokalnego jedzenia. Czego więcej chcieć?

Zobacz naszą króciutką serię filmów z Przymrużeniem Oka, mówiącą o naszych wartościach. W czasach lockdown’u kręcenie tych filmików przyniosło nam dużo radości, choć czasy były niewesołe. 3, 2, 1… start!

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Mamy już 17 lat!

Nasi klienci z sukcesem rozwijają z nami marzenia już od 15 lat

Jako jedyni w Polsce dajemy Gwarancję Satysfakcji – więcej

Gwarancja satysfakcji
Zadowoleni klienci

Prawie 100% klientów wraca z rejsów zadowolonych i wystawia nam świetne opinie – więcej

Czarterując z nami pomagasz stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce. Przekazaliśmy już ponad 30.000 PLN – więcej

SOS Wioski Dziecięce
Elite Partner

Jako jedna z dwóch firm w Polsce jesteśmy Elite Partner największej na świecie firmy czarterowej – Dream Yacht Charter – więcej

Z radością żeglujemy z Wami już od 2006 roku. Dziękujemy że jesteście z nami!

OPINIE KLIENTÓW

Copyright © 2022 Blue Sails