Nudne wakacje są ZA-KA-ZA-NE!

Na myśl o kolejnych wakacjach w hotelu czujesz się jak ryba wyjęta z wody i nerwowo łykasz powietrze? Całkowicie Cię rozumiem. Dla mnie to koszmar. Sprawdziłam.

W hotelu wytrzymuję jeden dzień, a następnie zamieniam się w potwora. Coś między Frankensteinem, a Godzillą. Taka zmiana dotyka też Maćka, choć on bardziej przypomina stado rozbieganych i wystraszonych Minionków. Nie wiadomo wtedy śmiać się czy płakać, szukać lekarza, czy wracać do domu… Także tak…

Jeżeli też tak masz, to hotel zmień na najlepsze wakacje ever!, czyli wakacje na katamaranie. Ja to wiem, kilka innych osób też, ale jeżeli jeszcze się wahasz lub masz znajomych, którzy nie są przekonani, to dam Ci do ręki  argumenty.

Najpierw zobacz jak wyglądają takie wakacje 🙂

Wyobraź sobie:

  • niezależność od pór posiłków czy otwarcia basenu
  • prywatność katamaran jest jak pływająca wyspa
  • zapierające dech w piersiach nowe krajobrazy każdego dnia!

Czarter katamaranu zapewni prywatność Tobie i twoim znajomym lub rodzinie. Wakacje na pokładzie katamaranu, to wyjątkowe doświadczenie, z którym pobyt w stacjonarnym hotelu, nie może według nas konkurować. Jesteśmy absolutnie przekonani, że wakacje na pokładzie katamaranu będą zarówno inspirujące, jak i niezapomniane.

1. Codziennie gdzie indziej bez zmiany zakwaterowania!

Katamaran można wynająć we wszystkich cudownych miejscach na świecie. Od wakacji na jachcie w Grecji, Chorwacji, Francji czy Włoszech po równie niesamowite rejony jak Karaiby, Tajlandia czy Seszele.

Ale co jest wyjątkowego w czarterze katamaranu, skoro w wymienionych miejscach jest wiele świetnych hoteli? No niby racja, ale na pokładzie katamaranu możesz przemieszczać się z jednego pięknego miejsca w inne, bez zmieniania zakwaterowania. Możesz odwiedzić zaciszne zatoki dostępne tylko od strony wody, robić zakupy w butikach międzynarodowych projektantów, imprezować w najmodniejszych klubach i popijać pyszne drinki w spokojnych barach na plaży … a wszystko to podczas tych samych wakacji, wszystko bez dotykania bagażu, tłumu turystów, negocjowania taksówek czy lobby hotelowego … po prostu niebo!

2. Prywatność wśród ludzi

Sławy uwielbiają luksusowe jachty czarterowe, a jednym z powodów jest to, że jachty są niedostępne dla paparazzi! Nawet jeśli nie jesteś znaną i rozpoznawalną w świecie osobą, to prawdopodobnie radość z przebywania we własnej przestrzeni tylko z bliskimi – rodziną i przyjaciółmi – będzie dla Ciebie błogosławieństwem. Możecie spędzić razem wyjątkowy czas i mieć wystarczająco dużo miejsca, aby każdy miał własną przestrzeń i zapewnioną prywatność.

To wspaniałe uczucie zostawić za sobą zgiełk życia na lądzie, odpocząć z dala od miast i tłumów, cieszyć się spokojem, życiem morskim oraz lokalnymi zwyczajami i kulturą. . . A gdy znudzi Wam się spokój, to możecie zacumować w wybranym mieście, zwiedzać, bawić się, by znów schronić się na pokładzie katamaranu i uciec do spokojnej zatoki.

3. Wolność i elastyczność w podejmowaniu decyzji


Przed czarterem możesz spodziewać się od nas pytań o
preferencje dotyczące czarteru. Możemy przygotować przykładową trasę, uwzględniająca miejsca warte zobaczenia, ale i tak najważniejsze są Twoje preferencje. Masz możliwość zmiany trasy, ale zawsze nad jej przebiegiem czuwa skipper, który sprawdza prognozy pogody i dostępność miejsca w portach. Jeśli znajdziesz miejsce, które Ci się podoba, możesz zostać tam dłużej. To są Twoje wakacje, więc rejs odbywa się w Twoim tempie.

4. Rewelacyjna obsługa na pokładzie katamaranu


Skipper, który poprowadzi Twój katamaran, to
profesjonalista. Nie student, który chętnie pojedzie za miskę jedzenia, a nie zna akwenu, ale osoba, która na serio podchodzi do swoich obowiązków. Skipperzy, których polecamy są doświadczeni, pływali w różnych warunkach pogodowych i mają za sobą tysiące mil morskich na Karaibach, Seszelach, o Grecji czy Chorwacji nawet nie wspominając.

Twój katamaran, to Twój apartament na wodzie, w którym relacje skippera z gośćmi są na o wiele wyższym poziomie niż w jakimkolwiek hotelu lub na statku wycieczkowym. Ma troskliwe podejście, jest zawsze blisko, gotowy czuwać nad bezpieczeństwem i zapewnić beztroski odpoczynek. Jest poza tym bardzo dyskretny i potrafi “znikać” w odpowiednich momentach.

Wiemy od naszych klientów, którzy spróbowali tej formy wypoczynku, że za każdym razem było to wspaniałe przeżycie. Zupełnie inne od siedzenia cały czas w tym samym hotelu.

Witam! W imieniu całej załogi bardzo dziękuję za profesjonalne podejście do czarteru katamaranu – za Przemka jako Kapitana (strzał w 10!) i za cały wspaniały rejs ! Będę Was polecał i w następnym roku znowu skorzystamy z Państwa usług. Jacek Bieczek
Pobierz 5 kluczowych pytań
które pozwolą Ci wybrać idealny katamaran na wakacje
5pytan

NEWSLETTER

Raz na 2 tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje
z pokładu Blue-Sails. Piszemy bo ciekawych akwenach, interesujących jachtach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów.
Przewiń do góry