Katamaran Lagoon 46 na Karaibach

Katamaran Lagoon 46 na Karaibach dostępny jest:

  • w terminie: 26 lutego – 26 marca 2024.
  • w cenie (za tydzień czarteru): 7600 EUR!
  • z Martyniki

Chodzi Ci po głowie pomysł żeglowania po Karaibach, ale nie masz polskiego skippera i katamaranu w dobrej cenie? No to już masz 🙂

Na Karaibach mamy dostępny nowiutki Lagoon 46. Niby to nic takiego, ale ten jest super wyposażony. I z polskim, fantastycznym skipperem, świetnie znającym akwen. I w dobrej cenie 🙂

Katamaran został odebrany ze stoczni w październiku 2023 roku!

Lagoon 46 jest bogato wyposażony i prawie samowystarczalny. Posiada generator 11KW, odsalarkę wody morskiej oraz duży zestaw paneli słonecznych. Dzięki wyposażeniu nie ma konieczności postoju w marinach i szukania miejsc, w których można zatankować wodę.

Katamaran jest w pełni klimatyzowany, a każda kabina posiada niezależny moduł klimatyzacji.

Do komunikacji z lądem jest wygodny, duży i szybki ponton z silnikiem 20KM. Daje to niesamowity komfort i szybkość przemieszczania. Ponton unoszony jest na hydraulicznej platformie. Po zwodowaniu pontonu platforma staje się ona dodatkowym miejscem do opalania tuż nad wodą!

zdjęcie: Nicolas Claris

zdjęcie: Nicolas Claris

W pełni wyposażona kuchnia, z dużą płytą gazową i piekarnikiem, a także ekspresem do kawy pozwoli Ci przygotować Twoje wymarzone dania.

Na wszystkich siedziskach na zewnątrz są wygodne materace.

Opłaty dodatkowe, obowiązkowe:

+ Sprzątanie: 250 EUR
+ Pościele i 2 ręczniki na osobę: 20 EUR /osoba
+ Silnik do pontonu: 170 EUR/tydzień
+ Skipper: 220 EUR/dzień
Skipper jest zwolniony z opłat za mariny i paliwo, nie składa się do kasy jachtowej. Załoga ma obowiązek zapewnić wyżywienie dla skippera.

Jeżeli chcesz pożeglować po Karaibach, z polskim skipperem, który już jest na miejscu, to nie czekaj, tylko rezerwuj sobie termin!

Możliwy jest też one-way przed powrotem katamaranu do Europy.

Agnieszka Olszewska

ekspert ds. niezapomnianych widoków

NEWSLETTER

 

 

Copyright © 2024 Blue Sails