KLM jest teraz flexi jak Elastyna z Iniemamocnych. Proponuje nowe warunki rezerwacji w czasach zarazy, czyli rezerwowanie lotów w czasach Covid-19.

Nowa polityka rezerwacji w KLM zapewnia maksymalną elastyczność podczas planowania podróży. Oprócz możliwości zmiany rezerwacji biletu, możesz teraz poprosić o zwrotny voucher, jeśli chcesz przełożyć lub anulować podróż.

Niezależnie od powodu i bez dodatkowych kosztów!

Vouchera możesz użyć, aby zarezerwować nowy bilet lub otrzymać zwrot gotówki. Nowe zasady dotyczą nowych i istniejących rezerwacji z datą wyjazdu do 31 marca 2021 r. włącznie. Jeśli rezerwacja została zrobiona za pośrednictwem biura podróży, poproś o voucher bezpośrednio tam.

Voucher
Chcesz zarezerwować nowy lot rozpoczynający się 31 marca 2021 r. lub wcześniej? Jeśli Twoje plany ulegną zmianie, możesz teraz anulować lot i poprosić o zwrotny voucher, niezależnie od powodu. Możesz poprosić o voucher online lub za pośrednictwem biura podróży i wykorzystać go na późniejszym etapie na nowy lot.

Zwrot pieniędzy
Jeśli wolisz zwrot pieniędzy, również jest to możliwe. Najpierw poproś o zwrotny voucher, potem możesz ubiegać się o zwrot pieniędzy. Oba wnioski można złożyć online lub za pośrednictwem biura podróży.

Zmiana rezerwacji
Istnieje możliwość zmiany daty wyjazdu lub miejsca docelowego na późniejszym etapie. Na przykład w sytuacji, w której masz zarezerwowany lot na następny tydzień, ale wolisz polecieć miesiąc później. A może chcesz zmienić miejsce docelowe? Możesz zmienić swoją rezerwację bez opłaty za zmianę za pośrednictwem zakładki „Moja podróż” (My Trip) lub za pośrednictwem biura podróży.

Aktualizacje rozkładów lotów
KLM wznowiło loty do coraz większej liczby miejsc docelowych i stopniowo planuje zwiększać dostępność innych miejsc.

Więcej dowiesz się na stronie KLM „Latest flight information: coronavirus”.

Jeżeli chcesz wybrać się na wakacje na katamaranie, ale masz wątpliwości co do wyboru akwenu,
pobierz nasze „5 pytań…” i  działaj!

Jak wybrać idealny akwen...
...na wymarzone wakacje na katamaranie?
jakblue-sails-jak-wybrac-akwen-na-wakacje

NEWSLETTER

Raz na 2 tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje
z pokładu Blue-Sails. Piszemy bo ciekawych akwenach, interesujących jachtach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów.
Przewiń do góry