Szykuj się na niezłą jazdę! Katamaran motorowy Nautitech 47 Power, to nie byle traktorek!

To co znajduje się na 14-metrowym jachcie przywodzi na myśli pływający apartament. Poczynając od rufy… Na Nautitech 47 Power rufy są szerokie i przez to wygodne w komunikacji na ponton i przy kąpielach. Jako opcja występuje też kładka łącząca obie rufy co powiększa powierzchnię platformy kąpielowej. Kiedy się ją opuści całkowicie na wodę, to okazuje się, że można mieć własną mini plażę 😉

W kokpicie Nautitech 47 Power mamy do dyspozycji wygodne kanapy i możliwość zjedzenia posiłku przy dużym stole. Wzdłuż rufy znajduje się tapicerowana ławeczka, miejsca do siedzenia wystarczy więc dla całej załogi i jeszcze kilku gości.

Z przodu katamaranu znajduje się kokpit z dwoma kanapami rozdzielonymi rynną, w której biegnie łańcuch od windy kotwicznej. Siatki są znikome ustępując miejsca dodatkowym siedziskom.

Katamaran motorowy Nautitech 47 Power ma flybridge, czyli górny pokład. I to jest coś! Oprócz ławeczki dla skippera mamy tutaj prawdziwą salonkę. Kanapa zajmuje prawie 360° wokół stolika. Nie trzeba więc podsiadać kogoś kto zszedł po zimne piwo do kuchni.

Wewnętrzna cześć dzienna na Nautitech 47 Power podzielona jest na pół. Po prawej jest salon, a po lewej kuchnia. Nie jest to najwygodniejsze rozmieszczenie, bo jedno i drugie dodatkowo podzielone jest zejściówkami do kabin. Lepszy według nas jest układ gdy kuchnia usytuowana jest wzdłuż rufowej ściany, a salon wzdłuż dziobowej. Ale przecież nie można mieć wszystkiego!

Kabiny na Nautitech 47 Power są cztery (choć może się zdarzyć wersja owner z  trzema). Kabiny rufowe są większe niż dziobowe i łóżka bardziej prostokątne. Kabiny dziobowe mają wyraźnie trójkątny kształt.

Każda kabina ma łazienkę z wydzieloną częścią prysznicową co jest super rozwiązaniem, bo nie leje się wodą po wszystkim.

Według nas i wdług naszych klientów, którzy pływali na tym cacku, Nautitech 47 Power to mega fajny jacht. Duży, komfortowy i idealny dla dwóch rodzin z dziećmi lub czterech par. Nie widzimy tu za bardzo wad, poza tym, że nie ma żagli! 🙂

Dla lubiących dane techniczne:

Długość 14.23 m
Szerokość 7.54 m
Zanurzenie 1.20 m

Jeżeli zastanawiasz się jaki katamaran byłby dla Ciebie najlepszy, to poniżej znajdziesz 5 pytań. Odpowiedzi na te pytania ułatwią Ci wybranie katamaranu na Twoje wymarzone wakacje pod żaglami.

Pobierz 5 kluczowych pytań
które pozwolą Ci wybrać idealny katamaran na wakacje
5pytan

NEWSLETTER

Raz na 2 tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje
z pokładu Blue-Sails. Piszemy bo ciekawych akwenach, interesujących jachtach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów.
Przewiń do góry