Przed Wami Leopard 53 Power! Następca najpopularniejszego (jak dotąd) katamaranu motorowego Leopard 51 Power.

Jak dla mnie to… może być.

Oczywiście żartowałam. Bardzo bym chciała go mieć!

Leopard 53 Power łączy w sobie przestrzeń katamaranu, komfort i luksus jachtu motorowego, a do tego – co ważne – oferuje 50% lepszą wydajność względem zużycia paliwa na jachtach motorowych jednokadłubowych!

Można powiedzieć, że Leopard 53 Power jest jak dom z tarasem (no bo z ogródkiem to raczej nie…), który przemieszcza się razem z Tobą. Z salonu, który jest przechodni, można wyjść do rufowego i dziobowego kokpitu. Sam salon ma wygodne kanapy, w pełni wyposażoną kuchnię oraz miejsce dla skippera. Wszystko robi wrażenie swoją wielkością i zachęca do przebywania w tych naprawdę dobrze zaprojektowanych wnętrzach.

Leopard 53 Power w wersji 4-kabinowej ma 4 wygodne kabiny dwuosobowe z własnymi łazienkami. Kabina skipperska znajduje się w dziobie jednego z kadłubów, a łazienka dla skippera w dziobie drugiego. Takie rozwiązanie daje poczucie maksimum prywatności, zwłaszcza jeżeli płynie z nami zatrudniony skipper.

Wersja 4-kabinowa jest idealnym rozwiązaniem dla 4 par lub dwóch rodzin 2+2. Jest tyle przestrzeni do chowania i przemieszczania się, że każdy znajdzie miejsce dla siebie. A dzieci znajdą się dopiero wtedy, kiedy zawołacie je na lody – inaczej bez szans!

Na zewnątrz katamaranu motorowego Leopard 53 Power również czeka nas powierzchniowa rozpusta. Zaczynając od końca, czyli od rufy – do relaksu lub spożycia posiłku zachęcają wygodna kanapa ze stołem i przepastna leżanka. Na pokładzie dziobowym są do dyspozycji dwa materace do opalania. Jeżeli komuś jeszcze nie odpadłyby boki od tego leżenia, zapraszam na górny pokład (fly bridge). Tam dopiero się dzieje! Nie dość, że z góry lepiej widać i jest przewiew, to jeszcze można uskuteczniać leżenie na kolejnych (bardzo wygodnych!) kanapach.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani czarterem tego cacka, to na razie czeka na Was na Karaibach, na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. A z racji tego, że USA zniosło wizy dla Polaków (więcej tutaj), nic nie stoi przecież na przeszkodzie  żeby tam polecieć 🙂

Dla tych co lubią dane techniczne:

Długość 16.19 m
Szerokość 7.67 m
Zanurzenie 0.97 m

Wniosek? Mamy do dyspozycji 124 metry kwadratowe do hasania. I to nie licząc górnego pokładu!

Jeżeli zastanawiasz się jak wybrać idealny katamaran na swoje własne wakacje pod żaglami, to pobierz „5 kluczowych pytań…”, które Ci to zdecydowanie ułatwią.

Pobierz 5 kluczowych pytań
które pozwolą Ci wybrać idealny katamaran na wakacje
5pytan

NEWSLETTER

Raz na 2 tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje
z pokładu Blue-Sails. Piszemy bo ciekawych akwenach, interesujących jachtach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów.
Przewiń do góry