Sezon 2021 na Morzu  Śródziemnym można uznać za bardziej niż udany. Powiedzieć, że na lipcowe i sierpniowe terminy brakuje wolnych jachtów, to nic nie powiedzieć. Jachty wyczyściło jak kosze w Lidlu po promocji z Crocs’ami.

Armatorzy mogą więc teraz śmiało planować teraz sezon 2022 i to robią. Jeden z nich przysłał nam informację, że dla wszystkich osób dokonujących wczesnej rezerwacji jachtów i katamaranów w Chorwacji ma kilka korzyści:

  • Pierwsza płatność w wysokości 10%, pozostałe 90% miesiąc przed czarterem przy rezerwacjach do 31 października 2021 r.
  • Bezpłatna zmiana rezerwacji i anulowanie w przypadku ograniczeń w podróży (kwarantanna, zamknięte granice)

Nie masz wyjścia.

Zarezerwuj katamaran na 2022 – już teraz!

 

To chyba niezła opcja dla wszystkich, którzy lubią wcześnie rezerwować czarter katamaranu czy jachtu, ale nie lubią zbyt dużego ryzyka. W tym roku wypatrywaliśmy wakacji jak kania dżdżu. Jeszcze w maju nie było wiadomo czy jechać, gdzie jechać, jak jechać i człowiek głowił się jak przy partyjce brydża. W przyszłym roku mamy nadzieję, że już będzie normalnie.

Armator ma bardzo dużo baz czarterowych na Morzu Śródziemnym. W samej Chorwacji są to: Pula Veruda, Punat, Zadar, Sukosan, Biograd, Sibenik, Pirovac, Murter, Trogir, Split. A możesz jeszcze wziąć pod uwagę Grecję i Turcję.

No to jak? Planujesz i jedziesz czy gryziesz pazury i czekasz? Nie warto czekać. Poza tym będziesz mieć brzydkie pazury.

Pierwszy kontakt z Blue-Sails i od samego początku do końca – nie ma się do czego przyczepić 🙂 Merytoryczna rozmowa, szybki wybór jachtu, bezproblemowe załatwienie formalności, przypomnienie kiedy trzeba, wsparcie na miejscu – dla mnie idealnie. Co możecie robić lepiej? Załatwcie więcej urlopu i będzie jeszcze lepiej Jakub Holewa

NEWSLETTER

Raz na 2 tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje
z pokładu Blue-Sails. Piszemy bo ciekawych akwenach, interesujących jachtach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów.
Przewiń do góry