Nie płać teraz! Płać w styczniu 🙂

 

Jeżeli twoje myśli o wyczarterowaniu katamaranu są bliskie temu o czym śpiewała Halina Kunicka „Chciałabym i boję się”, to ten artykuł jest dla Ciebie.

W związku z covidowym szaleństwem cały świat stanął na głowie. Nic nie wiadomo, loty odwołują, a w najlepszym przypadku przekładają, każą robić testy na wjeździe do różnych krajów po czym się z tego wycofują i to wszystko w jednym tygodniu! Jak tu zaplanować cokolwiek?

Koń by się uśmiał…

A co jeśli bardzo chcesz wyczarterować katamaran i planowanie wyjazdów lubisz tak jak my?

Zacznij planowanie wakacji 2021. Takie rzeczy trzymają nas na powierzchni i pozwalają patrzeć z optymizmem w przyszłość. Wydawałoby się, że wszystko wolne nic tylko wybierać. Nooo nie. Wiele czarterów z tego roku zostało przełożonych na przyszły rok, więc wcale nie jest tak, że jachty stoją i czekają, jak konie na targu.

Nastała jesień, wieczory coraz dłuższe, chłodem ciągnie po nogach, więc to idealny czas żeby usiąść nad mapą z przyjaciółmi czy rodziną, albo z ukochanym psem (on zrozumie ZAWSZE)… Przejrzeć zdjęcia z rejsów i wciągnąć się ponownie w wir planowania. Dla nas to najprzyjemniejsze zajęcie ever!

Masz obawy co do wczesnej rezerwacji i wpłaty zaliczki?

Jest to jak najbardziej zrozumiałe, ale mamy plasterek na Twoje obawy. Tak dobrych warunków czarteru jachtów jeszcze nie było.

No ale sytuacja jest teraz taka, że trzeba być elastycznym jak guma w gaciach. Armatorzy połączyli kropki (jeszcze nie wszyscy, ale dzień jeszcze młody…) i zaproponowali takie oto warunki:

  • Po pierwsze – armatorzy biorą dużo mniejsze zaliczki niż normalnie. Zamiast 50% można wpłacić 10-30%.
  • Po drugie – niektórzy armatorzy umożliwiają rezerwację katamaranu teraz, a zaliczki oczekują dopiero w styczniu. STYCZ-NIU! Szok.

Jak sytuacja wróci do normy, to Ty już będziesz tylko patrzeć na gorączkujących się kolegów delikatnie czyszcząc pilniczkiem paznokcie.

Zachęciłam Cię do snucia planów na wakacje 2021? Pragniesz je wdrożyć i urzeczywistnić?

Pobierz nasze „5 kluczowych pytań…”,
które pomogą Ci w wyborze
idealnego katamaranu na Twoje wakacje
↓ ↓ ↓

Blue-Sails znam od wielu lat i z przyjemnością polecam. Posiadają duża wiedzę o wszystkich ciepłych akwenach, wyróżniają się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Wzbudzają entuzjazm i sprawiają, że chce się z nimi żeglować. PozdrawiamMateusz Kusznierewicz
Pobierz 5 kluczowych pytań
które pozwolą Ci wybrać idealny katamaran na wakacje
5pytan

NEWSLETTER

Raz na 2 tygodnie będziesz od nas otrzymywać najświeższe informacje
z pokładu Blue-Sails. Piszemy bo ciekawych akwenach, interesujących jachtach, informujemy o nowych zdjęciach i filmach z naszych rejsów.
Przewiń do góry