JACHTY ŻAGLOWE

OPIS

KWINTESENCJA ŻEGLARSTWA. Jachty są piękne, zwrotne i szybkie. Wybierają je osoby, które bardziej niż przestrzeń na jachcie kochają żeglowanie jako takie.

Wśród tych jachtów jest tyle modeli, wielkości, różnic w wyposażeniu, że każdy znajdzie swój ulubiony i ten na który nie spojrzy 😉 Strona rozgrzałaby się do czerwoności w dyskusji fanów Bavarii, Jeanneau, Benateau, Hanse czy Dufour’ów…

Jachty do samodzielnego czarteru mogą mieć wielkość jak te na Mazurach, czyli ok. 30-32 stóp (od 9 metrów długości) jak i być prawdziwymi krążownikami ok. 54-60 stóp (do 18 metrów długości). Mają od 2 kabin do 5 kabin dwuosobowych. Niektóre zapewniają skipperowi osobną kabinę. Co to znaczy dla Ciebie? Że możesz się przemieszczać szybko i komfortowo!

CECHY
  • szybkość (pływają ostro do wiatru w przeciwieństwie do katamaranów)
  • zwrotność (szybko wykonują zwroty)
  • duże zanurzenie (w zatokach stają dalej od brzegu niż katamarany i jachty motorowe)
DOBRZE WIEDZIEĆ
  • Jachty są dla osób, które lubią żeglowaćdla samego żeglowania
  • Wybór jachtów jest przeogromny. Największy w Chorwacji i Grecji.
  • Zajmują jedno miejsce postojowe w marinach
  • Są jachty o zacięciu regatowym i te do żeglugi rodzinnej.
Wybierz jach dla siebie

Bavaria 30 cruiser

Jeden z mniejszych jachtów dostępnych w czarterach. Dobry dla rodziny 2+2 lub dwóch par. Ergonomiczny i latwy w prowadzeniu.Może na nim żeglować 6 osób, ale to wydaje nam sie dość ciasnym rozwiązaniem…

Bavaria 31 cruiser

Trochę większy jacht niż Bavaria 30 Cruiser. Nowszy model Bavarii 31. Ma dwie osobne kanapy w salonie. Takie rozwiązanie umożliwia pływanie ekonomiczne, czyli na maksymalną ilość osób. W tym przypadku 6.

Bavaria 32 cruiser

Bavaria 33 cruiser

Bavaria 34 cruiser

Bavaria 34 cruiser (08-09)

Bavaria 35 cruiser

Bavaria 35 match

Copyright © 2022 Blue Sails