CHORWACJA – CZARTER KATAMARANU LAGOON 52


Żegluje z Blue Sails od:

Od wielu lat chodził mi po głowie pomysł rodzinnego rejsu katamaranem. W tym roku sie udalo i byla to nasza pierwsza taka wyprawa. Podróżujemy rodzinnie bardzo dużo po świecie ale jeszcze nigdy nie pływaliśmy razem.

Z uwagi na niższe koszty zdecydowaliśmy się na wynajem katamaranu na majówkę 2019 (tydzień) w Chorwacji. Nasza grupa to były 3 rodziny z dziećmi, w sumie 13 osób (6 osób dorosłych i 7 dzieci w wieku od 4 do 11 lat).

Od samego początku obsługa Blue-Sails była perfekcyjna – sprawny kontakt, profesjonalna obsługa, bardzo dobra oferta. Cenie sobie szczególnie wszystkie sugestie i uwagi jakie dostaliśmy planując taki rodzinny rejs, bo dla całej naszej grupy były to pierwsze doświadczenia na jachcie na morzu. Zasugerowany katamaran okazał się idealny do naszych potrzeb, wystarczająco duży, świetnie wyposażony i pachnący nowością. Nawet marina z której startowaliśmy była bardzo przyjemna i malownicza.

Blue-Sails zaproponował także sternika – Krzyska i to także była idealna rekomendacja. Krzysiek to wspaniały człowiek i bardzo doświadczony żeglarz, jego profesjonalizm ale także umiejętność współpracy z grupa żeglarskich nowicjuszy dały nam komfort i poczucie bezpieczeństwa.

W wszystkie te elementy złożyły się na bardzo udany urlop. Chcemy na pewno w przyszłości ponownie popłynąć i na pewno Blue-Sails będzie naszym pierwszym wyborem a Krzysiek naszym sternikiem. Tym bardziej ze mamy już pomysły na kolejne rejsy…

Podsumowując – ocena 10/10 i pełną rekomendacją, szczególnie dla tych którzy myślą o rejsach rodzinnych.

Łukasz z rodziną
Rejs w Chorwacji, maj 2019

OPINIE KLIENTÓW

Copyright © 2022 Blue Sails