CHORWACJA – CZARTER KATAMARANU LAGOON 52


Żegluje z Blue Sails od:

Panie Macieju zakończyłem tygodniowy rejs nowiutkim „Lagoon 52 ” i jak zwykle podzielę się uwagami na ten temat.
Super obsługa przez biuro Navigare w pięknej marinie Seget Donji. Jacht faktycznie imponujący, nowoczesny i komfortowy. 5 elektrycznych kabestanów, elektroniczne panele sterowania, trzy położenia koła sterowego, manetki do sterowania silnikami elektroniczne, a nie mechaniczne. Obsługa jak dżojstickiem, bardzo przyjemna ale trzeba się przyzwyczaić do opóźnienia reakcji na szybką zmianę położenia. W sytuacjach „ciasnej” manewrówki jest to stresujące dopóki człowiek się nie przyzwyczai. Klimatyzacja autonomiczna we wszystkich kabinach, generator, konwerter zamiany napięcia z 12 V na 230 V, elektryczne pompy wc. Ster strumieniowy w prawym kadłubie to też luksus, z którego właściwie nie korzystałem. Dużo miejsca i komfortu na całym pokładzie.

Pogoda dopisała, załoga szczęśliwa a ja zadowolony z przetestowania zupełnie nowego „Lagoona”, który na żaglach, nawet przy słabym wietrze 2 – 3 B potrafił rozpędzać się do 9 – 10 Kn. Duża przyjemność !

Dziękuję za wszystko i mam nadzieję w przyszłym sezonie skorzystać z usług Blue Sails – biura z profesjonalną i przyjazną obsługą.

Krzysztof
– żegluje z Blue-Sails od 2013 roku

OPINIE KLIENTÓW

Copyright © 2022 Blue Sails