CHORWACJA – REJS RODZINNY Z ANIMACJĄ 2016


Żegluje z Blue Sails od:

Ciekawy rejs z Blue Sails. Wypłynęliśmy w podróż po Adriatyku z Szybeniku w okresie 16 lipca do 23 lipca 2016 roku. Już na lotnisku w Zadarze gdzie przyleciałam z Warszawy  poznałam czekającego na nas miłego Pana Kapitana Przemka, naszą opiekunkę podczas rejsu panią Agnieszkę, rodziców małych  żeglarzy i wszystkie dzieciaki (Oliwka, Maks, Madzia).

Byłam najstarsza z dzieci, ale umiałam się dobrze dogadać. Pani Agnieszka organizowała nam różne gry i zabawy. Była bardzo miła. Zwiedzaliśmy Chorwację pływając od portu do portu. Graliśmy w rozbrajanie bomby i rzucanie balonami z wodą.  Mieliśmy mapę i szukaliśmy przez cały rejs skarbu. Spędzaliśmy też  czas z rodzicami, chodząc na wspólne posiłki poznawaliśmy regionalne przysmaki.

Spotykały nas dziwne przygody np. wpadnięcie wielkiego arbuza do wody, który niósł mój Tata i który kupiliśmy aby go zjeść ale ryby nam pozazdrościły. Kąpaliśmy się codziennie! Woda była cudowna! Na upały takie kąpiele są – bezcenne.. Płynęliśmy wielkim i pięknym katamaranem. Pan Kapitan Przemek pozwalał nam kierować jachtem. Spaliśmy w ładnych kabinach.  Można było zwiedzać i łowić ryby. Czego chcieć więcej! Zapisywaliśmy swoje przygody w dziennikach pokładowych.

Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w takim fajnym rejsie.

Helenka Szawłowska (lat 10)
– żegluje z Blue-Sails od 2016 roku

OPINIE KLIENTÓW

Copyright © 2022 Blue Sails