KUBA – CZARTER KATAMARANU LAGOON 440


Żegluje z Blue Sails od:

O Kubie nie można opowiadać bo i tak nikt nie uwierzy… Kubę trzeba zobaczyć ..dotknąć !! Morze, słońce, plaże piękne jak zawsze o tej porze na Karaibach (luty – marzec). Ale nic nie przebije widoków, nastroju w knajpkach, ludzi .. ulicznych kapel w Cienfuegos, Trynidadzie i …oczywiście Stara Havana ..niezapomniana mieszanka postkolonialnego przepychu i ruin domów jak po bombardowaniu w których mieszkają ludzie. Ale wszędzie muzyka, sprzedawcy cygar, no i ulubione drinki w każdej resteuracyjce .. daiquiri, cubalibre, mojito. Wrażenia niezapomniane!!

Ps. Załoga Blue-Sails jak zwykle spisała się na medal.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za opiekę i pomoc. Na prawdę było super. Polecam po rejsie pobyt kilkudniowy w Havanie. My spędziliśmy tam trzy dni. Było warto.

Cezary Możeński
– żegluje z Blue-Sails od 2014 roku

Opinie o nas

Zbyszek Zbyszewski
Zbyszek Zbyszewski
2024-02-20
Swietne wrazenia
Anna Trembicka
Anna Trembicka
2024-02-19
Cudny wyjazd , gorąco polecam obsługa na 6+( same pozytywy)
Wiktor Protas
Wiktor Protas
2024-02-07
Bardzo sprawni i przyjaźni ludzie. U nich nie ma problemów, są tylko sprawy do załatwienia.
Sławomir Sokół
Sławomir Sokół
2023-12-01
Polecam to biuro, rewelacyjny kontakt i dobra oferta. Profesjonalna obsługa.
Dariusz Broniszewski
Dariusz Broniszewski
2023-10-17
Właśnie wróciliśmy z fantastycznego rejsu po Morzu Jońskim. Blue Sails zadbało o nas od samego początku bardzo - od wybierania optymalnej łajby, po dużo przydatnych wskazówek co do trasy, marin, tavern itd. Kontakt zarówno z Blue Sails jak i bezpośrednio z Maćkiem, genialny, dużo materiałów dodatkowych i dobrych porad. Jak było małe wyzwanie na miejscu, to Maciek nawet w sobotę odebrał telefon i pomógł. Bardzo dziękujemy za fantastyczną obsługę. W przyszłym roku na pewno ruszamy z Blue Sails, tym razem do Turcji. Polecamy wszystkim :-)
Grzegorz W
Grzegorz W
2023-09-20
Podobno mamy jeszcze czas na wygody oferowane przez katamaran ;-) ale na zaoferowanym przez Blue Sails i wybranym przez nas jachcie też było wygodnie. Pierwszy kontakt z Blue Sails i od samego początku do końca - nie ma się do czego przyczepić :) Merytoryczna rozmowa, szybki wybór jachtu, bezproblemowe załatwienie formalności, przypomnienie kiedy trzeba. Skipper Krzysiek - kwintesencja żeglarza pełnomorskiego.
Tomasz Wojtowicz
Tomasz Wojtowicz
2023-09-20
Polecam, to naprawdę profesjonalna firma. Wszystko załatwione pozytywnie, na czas. Kontakt mailowy i telefoniczny sprawny i na temat. Dziękuję i do zobaczenia.
Ryszard K
Ryszard K
2023-09-11
Professional service, the yacht was in excellent technical condition, and the skipper was outstanding. Highly recommend!
Jerzy Glinkowski
Jerzy Glinkowski
2023-08-28
11 charters done with Blue Sails. And more to come, one of the best Customer service, thank you!
Vasco da Gamma
Vasco da Gamma
2023-06-29
wspaniała, dobrze zorganizowana przygoda wakacyjna! Polecam!

Klienci oceniają nas na 4.9 z 5 w Google

Wszystkie opinie

Copyright © 2024 Blue Sails