WŁOCHY – CZARTER KATAMARANU LAGOON 450


Żegluje z Blue Sails od:

Witam !
Życzenia się spełniły. Rejs był udany, jacht w sobote już czekał przygotowany, obsługa na miejscu miła i profesjonalna, zakupy na jacht dostarczone i transfer z lotniska i na lotnisko załatwiony.
Dzieląc sie uwagami po rejsie chciałem zwrócic uwage wszystkim polskim żeglarzom, że rejon zatoki neapolitańskiej i pobliskie wyspy są piękne turystycznie, jachtów żaglowych bardzo mało, za to multum wszelkirgo rodzaju motorówek i jachtów motorowych. W portach i marinach zawsze byliśmy małą sensacją. Bardzo drogie mariny, za
nasz Lagoon 450 płaciliśmy od 120,- do 180,- EUR za jedna noc, rekordowa propozycja, z której nie skorzystaliśmy, to 2.000,- EUR za noc na Capri w Capri. Poza marinami w Piano di Sorento i Salerno przy dobijaniu trzeba liczyć tylko na siebie, bo personel nie pomaga albo go nie ma i pojawia sie po zakończeniu manewrów. To tyle porad i uwag.
Jeszcze raz dziękuję w imieniu własnym i całej załogi.
Pozdrawiam
Krzysztof Krzyżański

Opinie o nas

Zbyszek Zbyszewski
Zbyszek Zbyszewski
2024-02-20
Swietne wrazenia
Anna Trembicka
Anna Trembicka
2024-02-19
Cudny wyjazd , gorąco polecam obsługa na 6+( same pozytywy)
Wiktor Protas
Wiktor Protas
2024-02-07
Bardzo sprawni i przyjaźni ludzie. U nich nie ma problemów, są tylko sprawy do załatwienia.
Sławomir Sokół
Sławomir Sokół
2023-12-01
Polecam to biuro, rewelacyjny kontakt i dobra oferta. Profesjonalna obsługa.
Dariusz Broniszewski
Dariusz Broniszewski
2023-10-17
Właśnie wróciliśmy z fantastycznego rejsu po Morzu Jońskim. Blue Sails zadbało o nas od samego początku bardzo - od wybierania optymalnej łajby, po dużo przydatnych wskazówek co do trasy, marin, tavern itd. Kontakt zarówno z Blue Sails jak i bezpośrednio z Maćkiem, genialny, dużo materiałów dodatkowych i dobrych porad. Jak było małe wyzwanie na miejscu, to Maciek nawet w sobotę odebrał telefon i pomógł. Bardzo dziękujemy za fantastyczną obsługę. W przyszłym roku na pewno ruszamy z Blue Sails, tym razem do Turcji. Polecamy wszystkim :-)
Grzegorz W
Grzegorz W
2023-09-20
Podobno mamy jeszcze czas na wygody oferowane przez katamaran ;-) ale na zaoferowanym przez Blue Sails i wybranym przez nas jachcie też było wygodnie. Pierwszy kontakt z Blue Sails i od samego początku do końca - nie ma się do czego przyczepić :) Merytoryczna rozmowa, szybki wybór jachtu, bezproblemowe załatwienie formalności, przypomnienie kiedy trzeba. Skipper Krzysiek - kwintesencja żeglarza pełnomorskiego.
Tomasz Wojtowicz
Tomasz Wojtowicz
2023-09-20
Polecam, to naprawdę profesjonalna firma. Wszystko załatwione pozytywnie, na czas. Kontakt mailowy i telefoniczny sprawny i na temat. Dziękuję i do zobaczenia.
Ryszard K
Ryszard K
2023-09-11
Professional service, the yacht was in excellent technical condition, and the skipper was outstanding. Highly recommend!
Jerzy Glinkowski
Jerzy Glinkowski
2023-08-28
11 charters done with Blue Sails. And more to come, one of the best Customer service, thank you!
Vasco da Gamma
Vasco da Gamma
2023-06-29
wspaniała, dobrze zorganizowana przygoda wakacyjna! Polecam!

Klienci oceniają nas na 4.9 z 5 w Google

Wszystkie opinie

Copyright © 2024 Blue Sails